» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Dardania prej Wed 25 Feb 2015, 13:32

Kotelja shkruajti:E dashur Jehona, fakti qe ke qene e vecante per nenen tende eshte pasuria jote me e madhe ne jete. Nuk ka lumturi me te madhe se sa prinderit te jene krenare me femijet e tyre dhe femijet me prinderit!
Ne te dyja e dime se jeta eshte nje zingjir i perbere nga hallka qe lidhin njera tjetren, e cdo hallke eshte nje copez jete. Njerezit e zemres na rrine afer per pak kohe, pastaj ikin dhe ne jete na shfaqen njerez te tjere. E bukura e gjithe ketij rrugetimi eshte se secili nga ne jemi te vecante, kemi dicka unike dhe dime te falim shume dashuri. Ti nuk duhet te harrosh kurre se per veten tende je me e vecanta, me e rendesishmja dhe me mikja. Njerezit nuk lindin te keqinj, por behen. Ne nuk duhet ta lejojme kete. Une e dua shume nje thenie te vjeter e cila thote "Njeriu i keq me te mire mbytet".
Te uroj nje dite te kendshme! Smile
Fjalet dhe Zemerbujaria juaj Kotele ka Shum Vler....Ke qen,je dhe do jesh per mua gjithmon....Moter.dhe Mike e Vertet ....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10772
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga debatiku prej Wed 25 Feb 2015, 17:56

Mehmet Maliqi edhe peshkatar i mire edhe shume njeri i mire

debatiku

Shteti : Kosova
Postime : 10
Kyējet nė forum : 11074
Regjistruar mė : 19/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Teuta_Pr prej Wed 25 Feb 2015, 18:15

Ky peshkatari lart meje  Cool
avatar
Teuta_Pr
VIP

Postime : 54
Kyējet nė forum : 11133
Regjistruar mė : 22/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu me i vecante qe keni njohur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi