» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nje keshille me vlere per zhgenjimin e pare nga dashuria.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

lexo Nje keshille me vlere per zhgenjimin e pare nga dashuria.

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 13 Jan 2010, 20:31

Keshillat jane ato qe kemi me shume nevoje, sidomos kur ato jepen nga dikush qe ka kaluar shume eksperienca, pasi njekohesisht keto mbeten menyrat nga te cilat mund te mesosh:eksperienca e te tjereve ose gabimet e tua. Cila do te ishte nje keshille e vlefshme sipas jush per zhgenjimin e pare nga dashuria?
(nga eksperiencat qe keni pasur apo thjesht nga gabimet tuaja.)
Gjimnazistja.
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10511
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Nje keshille me vlere per zhgenjimin e pare nga dashuria.

Mesazh nga Genci-fr prej Wed 13 Jan 2010, 21:00

gjithmonfillo nga eksperienca e juaj sepse gabimi juaj mund te jet shum bres lenes negativ qe gjithmon do ta vuajsh ate gabim andaj me mir kish me qen sikur te nisesh nga eksperienca e sa i perket zhgenimit nga dashuria e par rrall kush mund te jet i knaqur nga dashuria e pare mir po neve duhet te jemi te matur nuk duhet te lirohemi edeh aq shum mir po duhet et frenoj te shkojm hap pas hapi qe mos te deshtoj dhe mos te dashurohemi lehet.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9869
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Nje keshille me vlere per zhgenjimin e pare nga dashuria.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jan 2010, 13:48

Dashuria e pare nuk ka pse te lere zhgenjim.Eshte thjesht celja e pare e sythit te pemes qe do celin sythet e tjere e do harrohet sythi i pare sepse frutave do ju gezohesh.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Nje keshille me vlere per zhgenjimin e pare nga dashuria.

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jan 2010, 22:49

Kujdes mos biesh shpejt mbrenda

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Nje keshille me vlere per zhgenjimin e pare nga dashuria.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi