» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjalleria e Forumit.....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gjalleria e Forumit.....

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 12 Jan 2010, 19:32

www.nasergashi.com mendoj qe esht nje nder forumet qe me se shumti me ka ndryshuar ne karakterin tim me ka ndryshu ne shum gjera si psh--menyren e pranimit te gjerav menyren e deklarimit te gjerav menyren e te komunikuarit me shok familje etj...qfar mendoni per kete forum?
amendoni qe i ka humbur gjalleria?

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9794
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjalleria e Forumit.....

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Jul 2010, 17:33

Jo nuk i ka humb dhe nuk do i humb kurr, sepse ka njerz me vlera ne kete Forum dhe ata e bejn te jetoj jan ushqimi i Forumit, te gjith antare e respektuar dhe te sjallshem me vullnetin e tyre dhe postime e tyre gazmore, serioze e mbajn gjall kete Forum mu per kete e Falenderoj nga zemra Nakin eshte i zoti i Forumit dhe qe na mban afer te gjithve, gjith se si i Falenderoj te gjith antaret qe e japin kontributin e tyre mu per kete forum!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjalleria e Forumit.....

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:20

esht forum shum i bukur po jn dembela kta qe spostojn sa me keq tsillesh aq ma mir tperfitojn tua ul gradat ti bej krejt antar e shife ti shife si bohet forumi ehehe

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6559
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjalleria e Forumit.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi