» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa rendesi ka pamja e jashtme per ju dhe gjeja qe ju terheq me shume te dikush.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sa rendesi ka pamja e jashtme per ju dhe gjeja qe ju terheq me shume te dikush.

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 07 Jan 2010, 17:57

Ne momentin e pare qe shohim dike terhiqemi nga pamja e jashtme, pasi kjo eshte gjeja e pare qe bie ne sy. Do me pelqente te dija se cila gje ju terheq juve me shume dhe sa rendesi ka pamja e jashtme per ju.
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10505
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi ka pamja e jashtme per ju dhe gjeja qe ju terheq me shume te dikush.

Mesazh nga blerina-kumanova prej Sat 13 Mar 2010, 22:22

Ke gabuar temen!
Editoi stafi.

blerina-kumanova

Shteti : Kumanova
Postime : 31
Kyējet nė forum : 8550
Regjistruar mė : 09/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi ka pamja e jashtme per ju dhe gjeja qe ju terheq me shume te dikush.

Mesazh nga lindushi prej Sat 13 Mar 2010, 22:27

Per ne femrat shume per fat te keq .Sikur tu jepnim te gjitha gjerave rendesi sa pamjes se jashtme do ishim gjithmone te fituara
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 8595
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi ka pamja e jashtme per ju dhe gjeja qe ju terheq me shume te dikush.

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 13 Mar 2010, 22:32

ka rendesi papja e jashme ama ma shum ka rendesi sinqeriteti karakteri
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10231
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi ka pamja e jashtme per ju dhe gjeja qe ju terheq me shume te dikush.

Mesazh nga Bruneta prej Sun 14 Mar 2010, 23:10

Shikimi magjepses

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12382
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi ka pamja e jashtme per ju dhe gjeja qe ju terheq me shume te dikush.

Mesazh nga Katilja prej Tue 04 Jun 2013, 08:36

jo si shoh nga pamja sinqeritetin e ndjeshmerin shoh tek shum personna

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi ka pamja e jashtme per ju dhe gjeja qe ju terheq me shume te dikush.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi