» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Intrigat

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Intrigat

Mesazh nga Vizitor prej Tue 05 Jan 2010, 10:25

Intrigat nuk linden sot, nuk ishim ne shpikesit e tyre dhe nuk mund te japim nje mendim se cfare rruge do ndjekin ne te ardhmen.Ato rrodhen qe na lashtesia.Nuk jane barera te keqia qe mjafton ti shkulesh nga rrenjet,por pjelle njerezore qe zhvillohen nga mendjet tona.
Ne familjen time u diskutua pikerisht per intrigat sa deme shkaketojne ato.Pyetja ime ne gjithe ate debat ishte: po ajo intrige qe ngrihet per te krijuar dicka te mire gjykohet per keq?Kjo ndodhi sepse sapo degjojme nje fjale te tille ne frikesohemi dhe mundohemi t'i qendrojme larg.Ka njerez mjaft te mire qe intrigojne dhe as kuptohet,por ka dhe nga ata njerez mjaft te keqinj qe e sjellin intrigen mbi te miren.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Intrigat

Mesazh nga vistor2 prej Sat 27 Mar 2010, 23:19

Arla, motra ime mė lejo tė them vetėm njė gjė tė shkurtėr. Intrigat unė i shof se si rriten e shtohen dita ditės nė jetėn e kėsaj bote, shoqėri, punė, familje e kudoqoftė. Ne shpeshė themi se nuk ka ilaq pėr to. Unė personalisht kam gjetur ilaqin qė sheron intrigat e ai ilaq ėshtė qeshja. Pra qesh me tė mirėt , qesh edhe me ata qė sjellin intrigėn mbi tė mirėn.

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 11460
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Intrigat

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 01 Aug 2010, 10:06

Intrigat skan kur mbarim por kalojne gjithmone ne nje keqkuptim ndaj njeri tjetri ,duke menduar qe ka edhe sqarime pa intriga ,,Me intriga nuk ja del asgje vetem lendime koti duhet te analizosh edhe mos te intrigosh para se te dishe nje motiv

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16908
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Intrigat

Mesazh nga albi prej Sun 01 Aug 2010, 12:27

intrigat un jam alergjik ndaj intrigat
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11571
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Intrigat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi