» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kur ndjenja mbaron

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kur ndjenja mbaron

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Dec 2009, 20:50

Sublimja eshte ndjenja ne nje lidhje.Ajo eshte zinxhiri qe mban te lidhur nje dashuri.Eshte si ushqimi me i shendetshem ne dashuri.Ne nje lidhje cdo mosmarrveshje, cdo dyshim,cdo xhelozi mund t'a kontrollosh kur ndjenjat jane te gjalla.Po mbaroi ndjenja dashuria finalizohet me ndarjen.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur ndjenja mbaron

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Jun 2010, 17:53

Kur ndjenja mbaron , mbreteron vujtja ,zhgenjimi per ndarjen, nga nje dashuri e vertet do mbete nja vdekje per se gjalli.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi