» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Mire se erdhe LIONA

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mire se erdhe LIONA

Mesazh nga Te-Li prej Tue 22 Dec 2009, 18:53

Nė hapesiren tone shqiptare
mirepresim te gjithe me zemergjeresi
andaj nje pershendetje mireseardhese
per ju Liona me deshire qe ne kete mjedis
te ri t'ia kaloni sa me bukur.

Me rrespekt
stafi i forumit
"Hapesira e qiejve shqiptarė"

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 8890
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe LIONA

Mesazh nga lolita prej Tue 22 Dec 2009, 19:20

Pershendetje nga une

Mir se ke ardh Liona

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14293
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe LIONA

Mesazh nga olsaaa prej Tue 22 Dec 2009, 19:48

Mir se na ke gjetur

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10069
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe LIONA

Mesazh nga Annika prej Tue 22 Dec 2009, 20:42

Pershendetje Liona dhe mire se erdhe

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 13969
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe LIONA

Mesazh nga Arjana prej Tue 22 Dec 2009, 21:33

pershendetje e mire se ke erdhur LIONA
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13723
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe LIONA

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Dec 2009, 09:12

Mir se na ke ardh liona te uroj argetim te kendeshem ne kete forum te pa par

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe LIONA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi