» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si e kujtoni mbremjen e matures?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si e kujtoni mbremjen e matures?

Mesazh nga donita prej Sat 19 Dec 2009, 12:57

Me lot sepse nate ishte shume e shkurt dhe kalova per mrekulli

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10510
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e kujtoni mbremjen e matures?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Dec 2009, 13:39

ME PLOT EMOCION QE NUK HARROHET KURR AI QAST AJO LUMTURI ATA LOTE QE PO NDAHESHIM NGA SHOQERIA NGA AJO SHKOLL E SHUM QESHJA E ASAJ NATE VALLZIM PA PUSHIM KNAQESI QE TE DUKET QE BOTA ESHTE E JOTJA!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e kujtoni mbremjen e matures?

Mesazh nga Geri prej Sat 19 Dec 2009, 19:28

Dit e bukur qe,Por ndaheshim vetem nga shkolla se gjithe klasa ime ka qon nga tirona e keshtu qe takoheshim perdit dhe e festum si me thon mbremje mature.por kalum bukur dhe kujtimet dihen qe jan te bukura se sjan pak 4 vjet shoqeri dhe qyfyre.Ka qon dit e mir
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15687
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e kujtoni mbremjen e matures?

Mesazh nga donita prej Sat 19 Dec 2009, 19:37

E kujtoj me shume nostalgji

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10510
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e kujtoni mbremjen e matures?

Mesazh nga Drini prej Sat 19 Dec 2009, 21:29

Ua si nje kujtim te perzier, te embel dhe te hidhur....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11315
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e kujtoni mbremjen e matures?

Mesazh nga Katilja prej Thu 30 May 2013, 10:17

akoma se kom kalu pasi me 6 korrik e kam

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6745
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e kujtoni mbremjen e matures?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi