» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ku do doje te kaloje fundjaven?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 14:51

Te lumi
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10381
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga lolita prej Thu 17 Dec 2009, 15:05

E te kush ekisha kalu vund javen hhhh

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14971
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Morena prej Thu 17 Dec 2009, 15:36

S"kam planifikuar dicka ,tani per tani!

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 8948
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 22:20

do ta kaloj tek zemra ime lumi
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10381
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:25

Fundjavet e mia jene ne pune!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11186
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 22:31

Drini shkruajti:Fundjavet e mia jene ne pune!
Nese don drini te zvendesoj vetem bo qef 1 fundjav
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10381
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:36

donita shkruajti:
Drini shkruajti:Fundjavet e mia jene ne pune!Nese don drini te zvendesoj vetem bo qef 1 fundjav

Hahahhaha do e bej fundjaven ne fillim jave hahahahhaa
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11186
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 22:38

Drini shkruajti:
donita shkruajti:
Drini shkruajti:Fundjavet e mia jene ne pune!Nese don drini te zvendesoj vetem bo qef 1 fundjav

Hahahhaha do e bej fundjaven ne fillim jave hahahahhaa
Jo tasht Drini mos kerko shume une vetem fundjaven te zvendesoj
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10381
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:40

donita shkruajti:
Drini shkruajti:
donita shkruajti:
Drini shkruajti:Fundjavet e mia jene ne pune!Nese don drini te zvendesoj vetem bo qef 1 fundjav

Hahahhaha do e bej fundjaven ne fillim jave hahahahhaaJo tasht Drini mos kerko shume une vetem fundjaven te zvendesoj

Mos me zevendeso por eja i kalojme se bashku (ne pune hahah)
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11186
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 22:42

Kujdes temen.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:44

arla shkruajti:Kujdes temen.
Po flasim arla per kalimin e fndjaves apo jo...dhe une e donita po e kalojme se bashku ne pune....eshte mbrenda temes kujtoj?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11186
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 22:32

Me te dashurin ne malin e Dajtit duke bere nje plak bore

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 10 Mar 2010, 22:57

ne austri
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10219
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga NADJA prej Wed 10 Mar 2010, 23:01

ne maldive me shoqet
avatar
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 8589
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga lindushi prej Wed 10 Mar 2010, 23:03

E ftuar ne nje shoqeri kane fitu statusin PO JU FTOJ DHE JUVE ne shpi te huj po ska problem
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 8583
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 10 Mar 2010, 23:12

Prane te afermve dhe kusherinjve te mi, te cilet me mungojne shume dhe kam shume kohe pa i pare.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10493
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 11:05

Ne shpin time ku ka ma mire se ne shpi me familjen time!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 12 Mar 2010, 12:46

ne austri ne qytetin linc
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10219
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 15 Mar 2010, 18:42

Me kete siper meje

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 15 Mar 2010, 18:43

me ket ne mitrovic
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10219
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 15 Mar 2010, 18:45

Me kete zemren time

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga NADJA prej Mon 15 Mar 2010, 21:08

ne paris ne qytetin e te dashuruarve love
avatar
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 8589
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 15 Mar 2010, 21:11

Diku ne Austri

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 15 Mar 2010, 21:12

ne linc te austris
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10219
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 15 Mar 2010, 21:13

Ne Linc

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Katilja prej Tue 04 Jun 2013, 08:36

Ndiber po te ishte e babi im gjall ateher do ndjehesha me e lumtur

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6616
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku do doje te kaloje fundjaven?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi