» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 14:42

Cdo gje qe me vie nga prinderit nuk do e refuzoja
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10378
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Geri prej Tue 26 Jan 2010, 13:11

Keshillat e prinderve.. dhe daljen xhiro me njonen.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15555
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 26 Jan 2010, 13:44

kshillat e prindrve dhe njanin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 26 Jan 2010, 22:40

Zhbirimin e shikimit te dikujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Interesant prej Wed 27 Jan 2010, 14:55

nje pjate me pasul ( grosh ) hahaha 0031
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13226
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 27 Jan 2010, 14:56

nje fli me saq nga kosova uhaaaaaa

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 27 Jan 2010, 15:38

Ndihmen dhe keshillat e njerezve qe vleresoj dhe respektoj me shume.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10490
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga deti prej Wed 27 Jan 2010, 16:54

pak intimitet me nusen sepse femijet shpeshehere jane "therre" ne mes
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13087
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Besi prej Wed 27 Jan 2010, 20:58

Nje nga ato femrat e bukura...
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10271
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 27 Jan 2010, 22:25

Nje Gjirokastrit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Te-Li prej Wed 27 Jan 2010, 22:35

ndoshta keta gjirokastra jane merak ne gjiro, s'do e refuzoja jo, ups qenkam jasht teme por kthehem tash, do e refuzoja nje katundare te Tirones

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9565
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 27 Jan 2010, 22:38

Me sakte te sjellin gjiro-gjiro Te-li ata.

Gjirokastritin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Te-Li prej Wed 27 Jan 2010, 22:39

Po ashtu e dua nese me sjell ajo andaj nuk do e refuzoj, do e refuzoj ndonje katundare nga Prishtina tani se jane bere shumemememe

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9565
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 28 Jan 2010, 11:18

Nje kafe nga Interesanti

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Interesant prej Thu 28 Jan 2010, 11:26

Kete bukuroshen larte Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13226
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 28 Jan 2010, 11:32

Kete babin siper

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Interesant prej Thu 28 Jan 2010, 11:34

Erisa shkruajti:Nje kafe nga Interesanti

vetem nje kafe , kerko lal me shume mos u ngushto Neutral Neutral Neutral

Erisen , simpatiken e forumit cheers
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13226
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 28 Jan 2010, 15:08

Kafe me antaret e forumit

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11752
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 18:32

shoqerin e kesaj lart

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga EzOpI prej Wed 24 Feb 2010, 18:47

Vetem kesaj nuk do i thosha dot jo une hahahahahah
avatar
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 8646
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 18:51

EzOpI shkruajti:Vetem kesaj nuk do i thosha dot jo une hahahahahah


se ki keq

sdo isha ne gjendje te refuzoja nje shetitje ne korz te pejes tani

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga EzOpI prej Wed 24 Feb 2010, 19:04

Me mua nuk do ishe ne gjendje ta refuzoje apo me Anna Tatangelo se po behet fjal per Anna Tatangelo nuk ka shance njeri,eshte e pronotuar nga une tani
avatar
EzOpI

Postime : 92
Kyējet nė forum : 8646
Regjistruar mė : 21/02/2010
Profesioni : Kepucar

http://www.ndjenja.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Feb 2010, 14:36

Vetem para nuk do refuzoja kurr

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12367
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga PRINCO prej Fri 26 Feb 2010, 14:37

vetem dashurin qe del nga Zemra..

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 8803
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Feb 2010, 14:40

Nje takim me Princin kurr s'do mundja ta refuzoja

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12367
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga PRINCO prej Fri 26 Feb 2010, 14:41

jo vetem takim por edhe nje piknik apo nje shetitje me zemrushen....

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 8803
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Feb 2010, 14:43

Po ashtu pajtohem me ty Princi as une s'do refuzoja

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12367
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga SamkaQika prej Mon 01 Mar 2010, 21:06

Gjith qka nga vjen nga prind nuk muj te refuzoj
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8992
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 01 Mar 2010, 21:19

Llogarine bankare te te dashurit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Mar 2010, 21:24

kete webmasteren lart

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18601
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Geri prej Mon 01 Mar 2010, 21:27

Sikur t'me thonin me vra Nakin
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15555
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Mar 2010, 21:28

Hahahahahah ket katunarin e Tirones amo eshte flori cun keshtu me kan thene

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18601
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Geri prej Mon 01 Mar 2010, 21:32

Qe kur paske fillu me u mor me thashetheme ti shefo

S'do refuzoja nji kafe nga Naki n.q.s vjen mbas 2 vjetesh ne tirone se 2 vjet iken
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15555
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Mar 2010, 21:37

Geri kesaj radhe nuk do e refuzoj se kam nje ftese per nje darke bashk me ty nga arla ne Tiran se kishte bere leke aq shume sa nuk po di ku ti shpenzoj

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18601
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Geri prej Mon 01 Mar 2010, 21:46

Naki shkruajti:Geri kesaj radhe nuk do e refuzoj se kam nje ftese per nje darke bashk me ty nga arla ne Tiran se kishte bere leke aq shume sa nuk po di ku ti shpenzoj
Shi Shi qe kur keshtu kjo komshia ime
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15555
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Mar 2010, 10:16

Kete Siper se do shkoje per dreke dhe te pakten te behen dy cifte mos tme ngele Geri vetem Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Interesant prej Tue 02 Mar 2010, 10:31

nje treleqe per momentin hahaha ( Arla sjelle edhe gjyshen ne kete takim te vi edhe une me ju lal hahahaah )
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13226
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Mar 2010, 10:34

Po ajo vjen vesh minin sandalet e kuqe dhe pak buzekuq, po puna eshte se ka dhe 2-3 te tjere per te marre ajo.( Kalo tek trojet me te bukura ne Shqiperi, se me tha per inat te atij me nxiir pak ne net qe te me shohi za zonje grua jam)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Mar 2010, 10:40

Nuk do refuzoja nje got me leng frutash se po pertoj te ngriem e ta mare vet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 02 Mar 2010, 22:04

Nje bisede me dike qe une e konsideroj nje MIkEn time, me plot gojen, ketu ne forum. :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10490
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C`fare nuk do te ishit ne Gjendje te Refuzonit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi