» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 14:25

Ne gjume
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10498
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga lolita prej Thu 17 Dec 2009, 14:54

Tash u ktheva nga qyteti

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15088
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Morena prej Thu 17 Dec 2009, 15:35

Tek nje forum tjeter!

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9065
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Interesant prej Thu 17 Dec 2009, 16:00

Isha ne PC por nuk isha online ne forum Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13346
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 17:27

Isha duke shiku tv
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10498
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga lolita prej Thu 17 Dec 2009, 17:30

Isha ne dhomen e dites tash hyra forum pak

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15088
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga bora prej Thu 17 Dec 2009, 18:08

ne pune
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10177
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 18:43

duke lexuar
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10498
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 18:50

Duke i treguar italianit bukurite shqiptare.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Te-Li prej Thu 17 Dec 2009, 19:29

duke i treguar njė Belges bukurite dhe krenarine shqiptare

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9685
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 21:29

Duke mesuar dicka
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10498
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Jun 2010, 13:34

Qe kur ka lind djelli ne pun tashi jam pak ketu dhe do ikun ne shkoll

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 13:49

mengjesit ne pune,e me pas per kafe
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14518
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 17 Jun 2010, 13:49

Pun
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9112
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Arjana prej Thu 17 Jun 2010, 14:27

pune,pak ne treg bera e dreken e erdha
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14518
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Interesant prej Thu 17 Jun 2010, 14:31

Isha duke i qit kukullat e shtepise se mallrave deri ne toalet per te kryer nevojen NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13346
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Mirja prej Thu 17 Jun 2010, 15:55

Ne bazen
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10845
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Arni-y prej Thu 17 Jun 2010, 18:35

Nė theatėr, duke punuar provimin e fundit tė kėtij viti, apo tė mėsimit fakultativ nė global, pasi vitin e ardhėshėm veqse ėshtė vit diplomik dhe punojmė krejtėsisht diēka tjetėr, andaj mė duheshte tė qėndroj larg kompjutorit!!!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8783
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 17 Jun 2010, 18:40

Isha ne xhiro

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11167
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 17 Jun 2010, 18:56

Ne pune

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17079
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:31

isha deri dikuuuu

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6733
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku ishit gjate kohes qe nuk ishit online ne forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi