» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cerdhet dhe kopshtet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cerdhet dhe kopshtet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 11:06

Eshte e rekomandueshme qe femijet e moshes 1 vjec e gjysem - 2 vjec te frekuentojne cerdhet.Prinderit e kane paksa te veshtire te marrin kete vendim pasi preferojne te ndiejne femijen ne shtepi, por nga ana tjeter ata nuk kundershtojne anet pozitive qe kane keto institucione tek femijet.Gjithmone femija eshte eksploruesi me kurioz i ambjentit nga i cili rrethohet.Ndoshta veshtiresia per ambjentin eshte vetem ditet e para, derisa femijes t'i behet i dashur dhe i njohur.Aty do ta ndiej veten te barabarte dhe do jene te integruar me moshataret e tyre.Te mesohet te ndaj lodrat me moshataret dhe te behet krijues ne grup.Femijet aty pergatiten te jene me te lirshem ne shkollen qe do te vijoje dhe do mesohen te jene te pavarur nga prinderit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi