» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Fantazia

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Fantazia

Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 Dec 2009, 22:02

Fantazia na ben mire, por jo shume mire shpesh.Aftesite tona imagjinuese te japin mundesine te largohesh nga realiteti dhe ndonjehere dhe pse e dime te verten na pelqen te jetojme ne nje genjeshter.Fantazia te jep mundesine te hysh ne bote te ndryshme pa shkaktuar deme te jashtme.Madje ndonjehere krijon nje bote te gjithe tenden ku ti ke akses te plote ne te.Sa mire ben ajo te korrigjojme gabimet e te shkuares kur futemi aty.Ne fakt nuk duhet te trembemi se mos mbetemi aty sepse shpesh fantazia na ben krijues te mire ku rezultatet mund ti marresh me pune.Pra fantazia duhet te punoj , te jap qe te marr.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fantazia

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 07 Aug 2010, 11:15

Eh njeriu gjithmone e ka pasur kete gje te Fantazoj ne gjdo gje ne jete per te pasur me shum ...Po nuk fantazohet por duhet t e mendohet qe do ja arri ati qellimi ku dua ..Te fantazosh eshte vetem nje enderr ku njeriu mendon se do te realizoj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi