» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Miqte e shtirur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Miqte e shtirur

Mesazh nga Vizitor prej Fri 11 Dec 2009, 12:38

Nje fjale e urte thote "kush gjen nje mik ka gjet nje ciflig"Sot me shume se kurre njeriu duhet te rrethohet nga miq qe te ndihmojne dhe te gjenden prane.Pikerisht sot ju mund te kuptobi fare lehte kush jane miqte qe keni dhe kush jane ata te shtirurit.
Une mendoj qe miqte e shtirur jane ata te cilet gjithmone te gjejne kur kane nevoje ata.Kur ju u besoni nje sekret ose nje pune dhe as sekreti nuk ruhet e as puna nuk kryhet.Keta lloj miqsh gjithmone te mbushin me levadata dhe premtime sepse e dine qe nuk jane te verteta por thjesht duan qe te mos shkeputesh prej tyre.Hyjne tek mashtruesit/ mashtrueset.
Keta lloj njerez duan qe miqte e tu te jene dhe te tyre madje behen pengese dhe per jeten individuale duke pyetur per cdo detaj tuajin.Jane thjesht llafazan dhe presin me padurim qe t'ju shohin poshte.
Kujdes, miqte e shtirur dallohen qe nga fjalet si shprehen!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miqte e shtirur

Mesazh nga Morena prej Fri 11 Dec 2009, 18:02

"Kush gjen nje mik ka gjetur nje thesar" kjo eshet nje shprehje domethenese per te kuptuar me qart fjalen mik!
Miqesia eshte nje gje shume e shtrenjte dhe e shenjte,por ne keto kohe qe kane ardhur nuk mund te kesh me besim tek miqesia,jane te rralle ata qe kane nje miqesi te paster....miqesia eshte me plot kuptim e shenjte....kemi nevoje per nje miqesi te sinqerte.Miqte e vertete jane ato qe ndajne reciprokisht besimin ,enderrat ,virtytet ,mendimet , gezimet dhe hidherimet duke i qendruar prane njeri -tjetrit te flasim hapur per problemet qe kemi dhe te degjojme dhe problemet e miqve tane....

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 8948
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miqte e shtirur

Mesazh nga Vizitor prej Sat 12 Dec 2009, 20:45

Miqet e vertet e te sinqert i do gjithsecili po ata qe i shesin miq e tyre kjo quhet tradheti!!
SEPSE MIKU I I MIR TE GJENDET NE KOH TE VESHTIR ATHERE E KUPTON KUSH ESHTE MIK I MIR

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miqte e shtirur

Mesazh nga Dardania prej Sat 21 Feb 2015, 00:55

Njeriu Gabon .... Hidherohet,Apo ja Manipulojnė rrethanat tė tjerėt.... Por prapė nė gjdo Kohė ne gjdo Situatė apo Vėshtirėsi nėse nuk ka mundesi mė shumė tė ju gjinden prapė nuk ja kthejnė Shpinen.... Thonė njė Fjalė e Urtė Popullore.... Mė mirė Njė Mikė i Vėrtetė pėr tėrė Jetėn sė 100 Miq Falco....
Mė Kohėn Njeriu kupton mė shumė .... Nė Kohė tė Vėshtira Njihėn Miqėt mė mirė....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10826
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miqte e shtirur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi