» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa para harxhoni brenda ditės?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Te-Li prej Thu 10 Dec 2009, 22:20

Unė minimum i hargjoj 15.00€, duke mos

llogaritur banimin, automobilin, sigurimet...

ne kete 10-te € jane cigare dhe +-kafe!

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9580
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Geri prej Thu 10 Dec 2009, 22:25

Teme Interesante

Do me bohesh qefi te jetoja ne nji fshat ta pija cigaren me te dredhur dhe kafen ta boja vet me doren time e te ruja lop gjithe diten..


Sa per lek ne dit lone mos e pyt se sa i hap syt ne mengjes se kush mi mer nga xhepi 3 mij lek nji paket cigare 2 mij lek e nji kaffe 1 mij lek me gjithe uj depozite haha..pa llogarit qe mbazdite duhet me dal me shoqerin e nuk esht e then qe cdo dit duhet me i pagu por kur del me shoqerin nuk esht e then qe do pish kaffe mund te shkosh dhe me u argetu e po e nanji skedine do e vem se cuna jemi e keshtu besoj se se kam bo prov sa harxhoj ne dit po aty ke 6 mij lekshi...Ose 6 euro per ju nga europa

Dihet qe i fitoj me djeren e ballit


Edituar pėr herė tė fundit nga Geri nė Thu 10 Dec 2009, 22:28, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Dec 2009, 22:27

Varet nga kerkesat e dites.Ka dite qe shpenzoj 20 mije te vjetra per shpenzimet ne shtepi.Po ka dhe dite qe shpenzoj 5 mije te vjetra.

I fitoj vet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga krayzi prej Thu 10 Dec 2009, 22:38

Varet jo gjith her njejte por mundohem te mos kaloj kufirin qe te jem pak ma e kujdesshme sepse nuk i fitoj vet i mar nga prindet e mi


Edituar pėr herė tė fundit nga krayzi nė Thu 10 Dec 2009, 22:39, edituar 1 herė gjithsej
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10753
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Te-Li prej Thu 10 Dec 2009, 22:39

ruani pakes hahahahah por kerkoj ndjese meqe nuk di fare dallimin leke-euro

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9580
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga lolita prej Thu 10 Dec 2009, 22:45

Une per veti ma mir mos me pas te holla hiq se i hargjoj shum shpejt

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14983
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga princi prej Thu 10 Dec 2009, 22:47

ti me paske gjar mua une hargjoj sa tekemmm
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9116
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga donita prej Thu 10 Dec 2009, 22:51

harxhoj sa me duhet
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10393
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Geri prej Thu 10 Dec 2009, 22:56

Te-Li shkruajti:ruani pakes hahahahah por kerkoj ndjese meqe nuk di fare dallimin leke-euro

1 Euro do te thot 1.39 lek shqiptare ore 1 mij e 390 lek shqipare, Euro-ja esht me i shtrenjt se Leku Shqiptare
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Dec 2009, 23:04

Une nese nuk kam ndonje musafir per kafe ne qytet e kam te kufizuar 4 euro ne dite

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga olsaaa prej Thu 10 Dec 2009, 23:57

Sa me duhen edhe shpenzoj , po asnje her nuk e teproj.

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10759
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Katilja prej Thu 30 May 2013, 10:17

jam kurrnace pa mo qen gjirokastrite mer dak

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa para harxhoni brenda ditės?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi