» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mire se ju gjej!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mire se ju gjej!

Mesazh nga meri44 prej Fri 27 Nov 2009, 01:33

Pershendetje te gjitheve ne kete forum! Sapo u regjistrova dhe shpresoj te kaloj mire ne mesin tuaj ketu. Jam Meri, kete 44 u desh te shtoja ,sepse ky emer ishte ne perdorim ketu na dikush tjeter. Pra mire se ju gjej!
avatar
meri44

Postime : 1
Kyējet nė forum : 8922
Regjistruar mė : 27/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 08:54

Mire se vjen Meri44, kalo bukur mes nesh.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 13:10

Mir s e erdhe meri44 te uroj argetim ne mes nesh ke zgjedh vertet forumin e duhur ku ka respekt dhe regull

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Geri prej Fri 27 Nov 2009, 15:27

Meri44 mir se na erdhe mes nesh.kalo bukur ktu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15669
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Annika prej Fri 27 Nov 2009, 16:52

Mire se vjen Meri44

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14758
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 27 Nov 2009, 18:36

meri44 mir se na erdhe ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne shoqerin e anetarve te keti forumi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17073
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga krayzi prej Fri 27 Nov 2009, 19:05

Mir se ke ardhe Meri44 pershendetje.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10852
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Arjana prej Fri 27 Nov 2009, 19:54

mire se erdhe meri44
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14512
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Besi prej Sat 05 Dec 2009, 16:13

Mir se u gjej te gjithve. Po kerkoja matrial ne google dhe me pelqyen disa tema dhe e veqanta e ketij forumi se kishte shume femra . Jom besmiri 24 vjeq, student.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10385
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 05 Dec 2009, 18:18

mir se erdhe besi ne kete forum te uroj nje argetim te kendshem ne kete shoqeri

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17073
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga lolita prej Sat 05 Dec 2009, 19:35

Mir se erdhe BESI Pershendetje

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15082
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 05 Dec 2009, 20:56

Mire se erdhe Besi, kalo bukur!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Geri prej Sat 05 Dec 2009, 21:03

Mir se na erdhe BESI,kalo mir ktu mes nesh.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15669
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Annika prej Sat 05 Dec 2009, 21:10

pershendetje Besi mire se erdhe

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14758
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga olsaaa prej Sun 06 Dec 2009, 13:12

Mir se erdhe ne mesin ton Besi

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10858
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 06 Dec 2009, 14:09

mir se erdhet te gjithe e mir se ju gjei

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17073
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Dec 2009, 16:33

pershendetje Besi mire se erdhe te uroj te ja kalosh sa ma mir ne kete forum

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga krayzi prej Sun 06 Dec 2009, 18:10

Pershendetje Besi mir se ki ardhe.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10852
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjej!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi