» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa mikprites kemi qene dhe sa jemi?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sa mikprites kemi qene dhe sa jemi?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 21:09

Per mikepritjen shqiptare eshte folur shume dhe eshte lavderuar nga gjithe bota.Ndoshta mund ta quajme kuriozitet, por dhe armikun e kemi mikpritur ne shtepite tona.
Sot ende ruhet zakoni, por a vazhdojme te jemi po aq mikepritesa sa kemi qene?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa mikprites kemi qene dhe sa jemi?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 21:11

MENDOJ QE MIRPRITAJ SHQIPTARE DHE BUJARE SKA MUNGUAR KURR AS NUK DO TE MUNGOJ BESOJ JEMI MIRPRITES MUND TE THEM MA TE MIRET DHE ME REPSEKT GJITHMON SE NE VENDE TJERA EVROPJANE ESHTE NDRYSHE PRITJE MA E FTOFT KURSE TENE KE NGROHTESIN E MIRKPRITJES!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi