» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mire se erdha une...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

gezuar Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Tue 24 Nov 2009, 22:22

Jam alberti nga kosova/mitrovica


Nese ban MSN e adminit/admines te kesaj web faqe?
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9121
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 24 Nov 2009, 22:23

Mireserdhe Smoothy.Kenaqu sa te mundesh dhe ja admin kemi Gerin atij kerkoja msn-ne.
Argetim te mbare!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Annika prej Tue 24 Nov 2009, 22:25

Smoothy Mireserdhe

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14659
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Naki prej Tue 24 Nov 2009, 22:30

SmOoThy` mire se erdhe ne mesin tone

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Tue 24 Nov 2009, 22:34

Mire se ju gjeta.. `
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9121
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Geri prej Tue 24 Nov 2009, 22:35

SmOoThy` shkruajti:Jam alberti nga kosova/mitrovica


Nese ban MSN e adminit/admines te kesaj web faqe?

Mir se erdhe SmOothy ne forumin tone,qendrim te kendshem ktu

Gerald_87beke@hotmail.com
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Tue 24 Nov 2009, 22:37

Flm shum, .. nese je onn folim..`
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9121
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga krayzi prej Tue 24 Nov 2009, 22:40

SmOoThy pershendetje per ty mir se ki arrdhe.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10753
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Tue 24 Nov 2009, 22:41

Mir se te gjeta edhe ty `
avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9121
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 24 Nov 2009, 22:52

mir se erdhe yllo edhe ne kete forum te uroj nje argetim te kendshem ne kete shoqeri

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga lolita prej Tue 24 Nov 2009, 23:22

Mir se erdhe SmOothy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14983
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 15:13

Mir se erdhe SmOothy te uroj argetim te kendshem ne kete forum te mrekullushem qe ka shum vlera

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Mon 26 Apr 2010, 20:47

Faleminderit shum, te gjithve !

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9121
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 26 Apr 2010, 21:24

Mire se erdhe kaloja bukur mes nesh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12382
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 26 Apr 2010, 21:27

mir se erdhe shoki
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10231
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Tue 27 Apr 2010, 17:27

Faleminderit kushtrim dhe zemrushe !

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9121
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 21:35

mire se erdhe kushdo qe te jesh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga BeLti prej Tue 27 Apr 2010, 22:22

Hahah kishe spe din?


FLM ANNA!

BELTI!

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9121
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Mire se erdha une...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi