» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Unė...

Faqja 13 e 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Tue 19 Oct 2010, 02:35

une pajtohem me ju por mos e ekzagjeroni...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 02:53

Une Pajtohem me veten , por une nuk po e ekzagjeroj Smile fest Naten e Mire
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8670
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Tue 19 Oct 2010, 02:57

une ju pershendes perzemersisht fest
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 03:03

Une ju them Sinqerisht Naten e Mire fest
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8670
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Tue 19 Oct 2010, 03:07

une nuk ju pengoj,ju mund te qendroni nese e deshironi...naten perseri fest
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Adisa prej Tue 19 Oct 2010, 14:48

Une ju pershendess
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12229
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Tue 19 Oct 2010, 15:33

une mire se ju gjej
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Oct 2010, 14:43

Une ju them se sjellet e mia jan pasoja e veprimeve tuja!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 23 Oct 2010, 15:04

Une kam qene edhe jam edhe do jem kjo qe jam tani

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Interesant prej Sat 23 Oct 2010, 15:38

Une dua nje kafe nga njera nga dy bukuroshet qe jane online Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 23 Oct 2010, 15:45

Une ta bera mere te befte mire

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Interesant prej Sat 23 Oct 2010, 15:49

Kle@Love shkruajti:Une ta bera mere te befte mire

une te flm shume , sepse arjana paska rene ne gjume Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Sat 23 Oct 2010, 17:05

une ta bera kafen por klea ta beri me hile,kafen qe ju bera une ma mori e ta solli ty Razz
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga albi prej Sat 23 Oct 2010, 21:54

une do te pres njonen
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Sat 23 Oct 2010, 22:08

UNE KA NJE TE GJATE QE S'KAM HYR K'TU

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Apr 2013, 16:24

Dikur Kam Qen e mir por jeta mshnderroi te till ndaj kam edhe ket nick

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7018
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 May 2013, 17:56

Une Gjithmon kam luftuar per Jeten.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Erisa prej Fri 10 May 2013, 18:13

Une akoma jo :p

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 8994
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 May 2013, 20:41

Une nuk Njofe shenje Tjeter Madheshtore pervec Miresis. !

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Eidisi prej Sat 11 May 2013, 08:54

Une kam filluar mos ti njoh me njerezit,,

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6116
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga albi prej Mon 13 May 2013, 23:29

une i falemenderoj vetem ZOTIT
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Eidisi prej Tue 14 May 2013, 09:22

Un jam une dhe ti je ti Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6116
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 14 May 2013, 21:55

Une do jem gjithmon un, e thjeshte por origjinale..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Naki prej Wed 15 May 2013, 00:06

Princesha shkruajti:Une do jem gjithmon un, e thjeshte por origjinale..
Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 15 May 2013, 21:57

Un nuk e admiroj askend per Bukurin, sepse bukuria nje dite do te tretet, por admiroj shpirtin i cili siq ka lindur do te mbetet.!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga albi prej Wed 15 May 2013, 23:44

une jam njoni hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga deti prej Thu 16 May 2013, 09:58

Une e dua jeten, natyren, njerezine sepse aty e gjej te verteten, gezimin, dashurine...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13492
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga albi prej Thu 16 May 2013, 18:35

une i rrespektoj te ghith
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Eidisi prej Thu 16 May 2013, 19:51

Une erdha edhe po iki ashtu si erdha Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6116
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga albi prej Sat 18 May 2013, 15:37

une hyra ne forum po postoj ama pricesha esht ne online por nuk poston hahahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 18 May 2013, 15:42


Une nuk flas asnjeher pa qene e sigurte , qe mund ta mbroj ate qe them..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga deti prej Tue 21 May 2013, 11:30

Une tri here e bej masen e nje here perdor gersheret.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13492
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga albi prej Tue 21 May 2013, 15:19

une nuk kam kompleks
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 13 e 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi