» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Unė...

Faqja 12 e 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Drini prej Sun 06 Jun 2010, 09:51

Une sot jam ne pune, kur tere populli jane ne pushim/piknik
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11132
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Sun 06 Jun 2010, 20:10

Une kuptova diqka ktu prandaj jam e quditur

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12316
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 20:54

une jam ne pritje si gjithmone
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14347
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kotelja prej Sun 06 Jun 2010, 20:55

Une jam goditur nga konfuziteti sot.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13208
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 21:04

une i kam qejf macet
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14347
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 07 Jun 2010, 13:57

Une mbrem bera forumin e Kleas lomsh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12316
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga deti prej Mon 07 Jun 2010, 14:01

Une sot po ia dal edhe perkunder angazhimeve te shumeta, te njepasnjeshme dhe zinxhirore. Eshte vullneti im i madh per punen dhe per jeten ne pergjithesi.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13036
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 07 Jun 2010, 14:02

UNE...Ndihem shume mire

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12316
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga donita prej Sat 02 Oct 2010, 23:26

Une ju pershendes

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10327
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Mirja prej Sat 02 Oct 2010, 23:29

Une uroj tja kaloni mir
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10674
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Jeta Love prej Sun 03 Oct 2010, 02:36

Une pasi humba tekstin qe bera shum mund per te jam pak e trazuar sot

firma.................................................................................................................................................................................
Na fal zot fajet tona ashtu si i falim ne fajtoret tan


pale 323232 pale
avatar
Jeta Love

Postime : 199
Kyējet nė forum : 8218
Regjistruar mė : 14/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga albi prej Sun 03 Oct 2010, 12:16

une shum i vlersoj vajzat e sjellshme
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11571
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 03 Oct 2010, 13:40

Une jam shum

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16908
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 03 Oct 2010, 14:06

une jam i knaqur qe dulen ashtu siq ben

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 05 Oct 2010, 15:29

Une gjithe jeten gurishtave kam ecur.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13208
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga stralli prej Tue 05 Oct 2010, 15:32

Unė vėshtroj duke soditur.......
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8585
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 05 Oct 2010, 15:50

Une jam, rreze qe ngroh gjerat e mira, un jam, rrufe qe permbyt ligesit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga stralli prej Tue 05 Oct 2010, 16:00

Unė jam uragan i zemrimit dhe hyjni i urtėsimit...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8585
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Leta prej Fri 15 Oct 2010, 02:25

Une jam si Bleta Very Happy
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8214
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Naki prej Fri 15 Oct 2010, 02:34

Une jam fshatar me pelqen bleta punetore

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18550
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Leta prej Fri 15 Oct 2010, 02:41

Une jam si Bleta , Kam mjaltin por kam dhe Thincin , Une e pedori thincin aty ku Duhet! Une di te Dua , di te Respektoj , Une nuk di te Urrej! Une jetoje me nje rreth me Motive te Fshatit Smile
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8214
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Naki prej Fri 15 Oct 2010, 02:51

Bleta shkruajti:Une jam si Bleta , Kam mjaltin por kam dhe Thincin , Une e pedori thincin aty ku Duhet! Une di te Dua , di te Respektoj , Une nuk di te Urrej! Une jetoje me nje rreth me Motive te Fshatit
Une e kam te njohur kete thenje Une shpresoj te japesh vetem mjaltin pa perdorur thincin

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18550
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Leta prej Fri 15 Oct 2010, 03:00

Une i Besoj vetes , Une mjaltin e kam ne Mesin e shkronjave.. Une rrall e perdori thincin , vetem aty kur une mendoj qe duhet perdorur Thinci Smile
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8214
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga stralli prej Fri 15 Oct 2010, 10:15

Bleta shkruajti:Une i Besoj vetes , Une mjaltin e kam ne Mesin e shkronjave.. Une rrall e perdori thincin , vetem aty kur une mendoj qe duhet perdorur Thinci Smile

Unė nuk jam bindur se ti je Bletė autoktone,sepse thincin nuk e keni tė mprehur.... rrespekt
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8585
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Leta prej Fri 15 Oct 2010, 10:24

stralli shkruajti:
Bleta shkruajti:Une i Besoj vetes , Une mjaltin e kam ne Mesin e shkronjave.. Une rrall e perdori thincin , vetem aty kur une mendoj qe duhet perdorur Thinci Smile

Unė nuk jam bindur se ti je Bletė autoktone,sepse thincin nuk e keni tė mprehur.... rrespekt


Une te Respektoj vetem per vetem qe te kam Daj.. Une e kam lexuar me nje Postim t'juajin qe jeni nga Qyteti i Beselidhjeve Shqipetare rrespekt Andaj para dajes nuk do te them qe e kam nje Thinc shume te Mbrehet Neutral
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8214
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga stralli prej Fri 15 Oct 2010, 10:44

flm,shumė moj mbesa ime e nderuar,patjetėr qė mirkuptimi mes nesh do tė jet reciprok,ju pėrcjelli pėrshendetje kuq e zi... alb
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8585
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Leta prej Fri 15 Oct 2010, 10:49

stralli shkruajti:flm,shumė moj mbesa ime e nderuar,patjetėr qė mirkuptimi mes nesh do tė jet reciprok,ju pėrcjelli pėrshendetje kuq e zi... alb

rrespekt i Pranoj pershendetjet nga Arpagjiket...
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8214
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Fri 15 Oct 2010, 14:38

une do ja dal dhe do i jap fund...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14347
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Sat 16 Oct 2010, 15:55

Une ju uroj nje vikend te mir te gjithve

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14917
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga stralli prej Mon 18 Oct 2010, 15:03

Arjana shkruajti:une do ja dal dhe do i jap fund...

Veq mos thuaj se do i jep fund jetės....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8585
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Mon 18 Oct 2010, 15:06

Une e pershendes ket siper

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14917
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 18 Oct 2010, 15:26

Une i dua te varferit, dhe ju fale pasurin shpirtrore
Un ju ndihmoj te dobteve dhe ju fale forcen,
Un i dua te semuret, dhe ju fale shendet,
Un ju jap perkrahje njeriut qe ka leshu rrugen, dhe i ofroj nje drejtim te duhur,
Un mundohem qe urrejtjen ta shuaj, dhe ju ofroj miqesi, miresi
Un ju them se dashuria eshte e gjitha, dhe ajo pushton gjithqka!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Mon 18 Oct 2010, 16:08

stralli shkruajti:
Arjana shkruajti:une do ja dal dhe do i jap fund...

Veq mos thuaj se do i jep fund jetės....

une sapo fillova... fest
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14347
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 00:44

Une gjithemon e kam then te verteten , e njerzit e kan mar si genjeshter!
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8214
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 19 Oct 2010, 00:47

Une pranoj gabimet e mia po nuk toleroj te pabesin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16908
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 01:01

Une Kurr s'kam bere me dikend Shoqeri, pa i thye 3 Tastjera... pastaj me qujat njeri i/e beses ose i/e paBese .
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8214
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 19 Oct 2010, 01:02

Une kjo jam edhe kjo do mbes

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16908
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 01:30

Une jam Kjo qe kurr , njerzve nuk do ju pershtatem sic deshirojen,,,
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8214
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Naki prej Tue 19 Oct 2010, 01:33

Une mendoj se po gabon Bleta nuk po te kerkon kush pershtatje oj mike por forum eshte ky dhe ketu ke xxxx pyetje e mendime pse te acarojne disa imtesira !?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18550
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 02:26

Une Mendoj qe nuk po Gaboj, edhe nese Gaboj eshte njerzore te Gaboj.
Por une nuk jam ajo e cila po Gaboj ne kete Rast... Une mendoj qe ju jeni ai i cili po Gaboni, qe Une Bleta po acarohem me disa Imtesira te Forumit! Shkrimim ime Tingellon qe kinse jam e Acaruar , po e verteta eshte qe une jam shume e Qete.. Une di te Respektoj mendime te tjerve... Por une nuk ju pershatem njerzve sic deshirojn . Ne Postimin para te Jujen Une kam Tregu Jam kjo qe kurr njerzve nuk ju pershatem sic deshirojn .Une kam tregu dicka per jeten Relae e jo Virtuale.. meqense une ka do qe jam ne jeten Relae a po Virtuale jam e Till.. ka do qe shkoj e kam Kushtetuten time Very Happy si ndrroj une Ligjet cdo 10-15 Minuta fest
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8214
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 12 e 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi