» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

39 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 39 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Unė...

Faqja 10 e 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Drini prej Mon 26 Apr 2010, 21:43

Une kam debulese per kete siper
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11591
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga memaliaj prej Mon 26 Apr 2010, 21:45

une jam nga memaliaj dhe nuk e lun topi hahahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11963
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Drini prej Mon 26 Apr 2010, 21:47

Une jam i dashuruar...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11591
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga ActionCode prej Mon 26 Apr 2010, 23:25

Une  kom Respket per te gjith por vetem te pa drejtej n nuk e duroj

firma.................................................................................................................................................................................
_________________
Ti munohesh mem pengu,ska dert lejohet me endrru

Vdekjes nuk i tutna se jam njeri drejt,gabimet ndaj meje te kushtojn shum shtrejt ....
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 8935
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Mirja prej Mon 26 Apr 2010, 23:29

Une i respektoj te gjith antaret e kti forumi
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11133
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Selmani prej Mon 26 Apr 2010, 23:31

une qitash kam hy spo di
avatar
Selmani

Postime : 20
Kyējet nė forum : 8786
Regjistruar mė : 25/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Mirja prej Mon 26 Apr 2010, 23:33

Une te them mir se ke ardh Selman
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11133
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Selmani prej Mon 26 Apr 2010, 23:35

mire se te gjeta mira
avatar
Selmani

Postime : 20
Kyējet nė forum : 8786
Regjistruar mė : 25/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 23:42

Une mesa po e shoh duhet t'i thej parimet e mia me ne fund pakes.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10679
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Apr 2010, 23:53

une erdha prap ,,po me cmendi neti

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17367
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 27 Apr 2010, 00:00

une tekom nusi qka ki
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 27 Apr 2010, 00:01

une tekom nuse qka ki
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Aristogata prej Tue 27 Apr 2010, 00:04

un duhet te shkoj tani se gjumi me ftoj ne vallzim endrrash

besi ne kemi sfid te hapur mos kujto se e harroj

naten te gjithve dhe endrra te embla fest

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10444
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga ActionCode prej Tue 27 Apr 2010, 00:08

Un ika se bashku me Aristogaten tung kaloni mir ju ketu

firma.................................................................................................................................................................................
_________________
Ti munohesh mem pengu,ska dert lejohet me endrru

Vdekjes nuk i tutna se jam njeri drejt,gabimet ndaj meje te kushtojn shum shtrejt ....
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 8935
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 00:11

Aristogata shkruajti:un duhet te shkoj tani se gjumi me ftoj ne vallzim endrrash

besi ne kemi sfid te hapur mos kujto se e harroj

naten te gjithve dhe endrra te embla fest

Une te pres ty dhe cdo kend tjeter qe e ndjen veten te gatshem.Gjithnje qendroje ne vije te pare te frontit ne kesi raste,nuk di te ik,sepse nga prapa vije gjithcka...
Naten edhe ty.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10679
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Aristogata prej Tue 27 Apr 2010, 00:13

ne luft ideologjike nuk ka vij te par ,finishi eshte shum i larget per tu arritur me nje hap

naten e mir dhe ty :jelous:

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10444
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 00:15

Aristogata shkruajti:ne luft ideologjike nuk ka vij te par ,finishi eshte shum i larget per tu arritur me nje hap

naten e mir dhe ty :jelous:

Une mendova ne kuptim tjeter.I pari ose hic.Vetem i pari mbahet mend,i dyti,i treti,...jo.Nje shembull,presidentin e pare te SHBA-se e mban mend shume kush,te dytin apo te tretin,pak kush,apo jo?

Naten edhe njehere.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10679
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 01:39

une do ju lutesha mos ndodhin me keqkuptime
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14806
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arni-y prej Tue 27 Apr 2010, 16:47

Unė pres ditėn e 1 majit dhe tė shkojmė pėr nė Ohėr... nuk do kyēem disa ditė, poqėse nuk gjejmė valė tė futemi nga laptopi! =)
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9071
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Mirja prej Tue 27 Apr 2010, 17:06

Une te uroj tja kalosh mir Arni-y
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11133
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arni-y prej Tue 27 Apr 2010, 18:09

Unė, tė falėmnderit ty Mirja, dhe tė urroj dhe ti tja kalosh sa mė bukur pėr 1 dhe 2 maj... dhe gjithė anėtarėve tjerė nė kėtė forum!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9071
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 21:27

une se kuptoj dhe pres shpjegime nga ty
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14806
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Adisa prej Tue 27 Apr 2010, 21:30

Une nuk do ju harroj
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12232
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 21:32

une pres por koha kalon
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14806
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 27 Apr 2010, 21:37

une edi se ne forum ka anatar shum te mir
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 21:39

une rri e hesht
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14806
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arni-y prej Sat 15 May 2010, 04:20

unė pres pėr tė qėnė i pritur!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9071
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 08:18

Unė s“kamė nevojė tė ju them asgjė pėr veten time,sepse ju i lexoni nga zemra ime dhe shkrimet e mia tė tilla si njė libėr i hapur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 May 2010, 00:07

Une adhuroj duart dhe kembet e bebeve

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 01:54

une hyra po pse se di as vete
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14806
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Mirja prej Sun 16 May 2010, 01:56

Une ju pershendes tgjithve
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11133
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 01:57

une fola mw siper
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14806
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arni-y prej Sun 16 May 2010, 03:52

Unė, e mendoj situatėn nė shtetin tonė dhe shqiptarėve dhe pyetem kur do jemi tė lirė, siq mbajmė emrin!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9071
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 16 May 2010, 10:27

une mendoj edhe shpresoj ne nje bashkim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17367
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 16:27

une dua akullore tani
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14806
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Mirja prej Sun 16 May 2010, 22:28

Une kto dit ndihem super
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11133
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga princi prej Sun 16 May 2010, 22:38

une dua te njoh tyy
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9509
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Mirja prej Sun 16 May 2010, 22:55

Une te uroj princi te kalosh mir
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11133
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 23:20

une hy e sju gjej ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14806
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 17 May 2010, 20:50

Une ndihem e merzitur

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12775
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 10 e 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi