» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Unė...

Faqja 5 e 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga donita prej Tue 22 Dec 2009, 23:19

Drini shkruajti:
donita shkruajti:
Drini shkruajti:Une shpresoj qe te me bej nje interviste kjo gazetarja siper meje

hahahaha po Drini kur do te vie koha me shume kenaqesi do ta beje nje intervist po tani per momentin nuk jam gazetare po pretendoj te jem

Une mendoj se mund te ushtrosh me mua se si behet intervista...Une mendoj se Drini eshte veq idea do ta kem parasyshfirma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10510
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Te-Li prej Tue 22 Dec 2009, 23:55

Une mendoj se me ardhjen ne skene te Donites, jeta xharra nuk ka pune ma nga besjana me qene dhe e urte nuk ban hiē

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9697
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Wed 23 Dec 2009, 00:03

Une ju uroj nje nat te mir

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15100
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Drini prej Wed 23 Dec 2009, 08:06

Une vec desheroj te te ndihmoj donita...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11315
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Adisa prej Wed 23 Dec 2009, 10:09

Un ju pershendes
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 11956
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga donita prej Wed 23 Dec 2009, 19:13

Une ju them qe ju dua

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10510
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Dec 2009, 19:15

Une te dua ty dhe me shum motra

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Drini prej Wed 23 Dec 2009, 19:29

Une ju them jeni te vecanta!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11315
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Dec 2009, 20:53

Une ne pjate te argjende do servire grimca te pluhurosura nga fryma njerzore.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Ylliks prej Wed 23 Dec 2009, 20:54

une po pres proven
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10505
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Dec 2009, 20:58

Une e pelqej shkencen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Ylliks prej Wed 23 Dec 2009, 21:13

une e pelqej psikoanalizen!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10505
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Wed 23 Dec 2009, 23:04

Une ju pershendes klm

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15100
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Drini prej Wed 23 Dec 2009, 23:13

Une jam sonte vetem
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11315
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga donita prej Thu 24 Dec 2009, 17:12

Une ju dua gjitheve

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10510
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Dec 2009, 19:19

Une di te verteta shokuese, te lindura nga trillimi.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Thu 24 Dec 2009, 23:59

Une ju respektoj te gjithve ju uroj nje nat te mir

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15100
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 00:00

une theme te rrini edhe pak se pushim eshte neser

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Fri 25 Dec 2009, 00:01

Une ekom pushim gjith shpati

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15100
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 08:43

Une them se ka shume dhimbje ne kete bote ,dhe shum te mira nganjeher ndriqojne ,dhimbjen e madhe kur ta kesh me shum qe njeriu mund ta duroj ,a“there forcone veten tuaj ngadal nga e mira dhe shlirone perseri shpirtin tuaj!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga donita prej Fri 25 Dec 2009, 14:57

Une do shkoj ne drek

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10510
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 14:59

Une do kaloj disa dite pushim. Kisha shume nevoje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 16:20

Une them se pushimi i ben mier gjithkujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 23:07

Une te deshiroj ty nje zemer te hareshme
mos u nevrikos veten per ate qfar te mungon
por gezohu ti per ate qfar e ke
si dhe nje buzqeshje e jota te ben te lumtur!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 26 Dec 2009, 23:13

Une do te them ndoshta te dua diten qe do te shoh te mbytesh ne lotet e tu.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Geri prej Sat 26 Dec 2009, 23:20

Une ndiehm i vetmuar kur e kam larg dike.I Piklluar nga malli per ta par.. se zemra po loton nga vetmia e dashuris.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15687
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Te-Li prej Sat 26 Dec 2009, 23:28

une te them ruaje gjakftoftesine geri

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9697
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 26 Dec 2009, 23:35

une them behu me nerva , hahhahaha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Te-Li prej Sat 26 Dec 2009, 23:51

une ju pershendes juve te gjitheve ne linje dhe naten e mire, kalojani sa me bukur

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9697
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 27 Dec 2009, 11:37

Une them zgjohuni nga errsira shikojeni driten se Jeta eshte dite per ne !!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga summer spell prej Sun 27 Dec 2009, 20:15

Une jam e lodhur Sad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11417
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Mon 28 Dec 2009, 23:48

Une ju uroj nje nate te mire

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15100
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kotelja prej Tue 29 Dec 2009, 10:37

Une dua te njoh kufirin midis dashurise dhe marrezise!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13395
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009, 21:48

Une ju uroj gezuar vitin e ri 2010 fat dhe lumturi ne jete

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 05 Jan 2010, 16:17

Une ka koh pa e vizituar kte forum

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12499
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Tue 05 Jan 2010, 21:49

Une si vajze labe qe jam kerkoj nga Zoti Ylliks te pasuroj pak temen Laberia sepse e di qe ka informacion.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Ylliks prej Wed 06 Jan 2010, 12:40

une mund ta pasuroj themen Laberia, por info e duhura nuk i japi ne forum, ato jane te ruajtura, qe i diskutoj vetem me njeriun e zemres sime, parase te behen publike!;)
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10505
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Ylliks prej Wed 06 Jan 2010, 12:41

une adhuruesi i LLABISE
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10505
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 10 Jan 2010, 21:33

Une : E degjon perroin si kendon?
Ai:Nuk te duket se po stonon pak?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Voglushja prej Mon 11 Jan 2010, 11:38

Une sot jam me mire se diteve tjera

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11884
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi