» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 22 Nov 2009, 12:50

Jane qe te dyja momente magjike, nata dhe dita. Ne kendveshtrimin tim hena ndjell pasigurine e nates dhe pasionin e ndjenjes, kurse dielli optimizmin e dites dhe bukurin e jetes......

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16284
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga bora prej Sun 22 Nov 2009, 14:03

mendoj qe te dyja
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9382
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 22 Nov 2009, 14:37

qe te dyjat, pa keto sdo jetoshim

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11591
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 30 Nov 2009, 23:57

po qe te dya jan qe te ndriqojn, mir po dielli per veq nriqimit edhe te ngroh mir po edhe hena sjell qetsin shpirterore mir po qete dya jan pjes te jetes sonte dhe me te drejt jan pjes te jetes sone.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9173
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga olsaaa prej Tue 01 Dec 2009, 00:01

Qe te dyja janė prefetkt

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10069
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 01 Dec 2009, 00:55

absulutisht qe jon

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9173
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga deti prej Tue 20 Apr 2010, 17:52

Te dyja se bashku, secila ne menyren e vet, jane bukuri dhe mrekulli pa te cilat jeta do dukej e shkrete.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Apr 2010, 17:58

qe te dyja jan magjepse,secila per vetite e saj,sdo mund ti ndaja kurr
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13723
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga ActionCode prej Tue 20 Apr 2010, 18:52

Te dyjat me pelqejn
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 7852
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Apr 2010, 22:39

Temat u bashkuan ne nje te vetme.
Faleminderit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 10 Jul 2010, 14:03

Hena ka bukuri te vecnat dhe te krijon momente magjike.Por dhe dielli nuk duhet harruar qe eshte vullkani i jetes!

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga Arjana prej Sat 10 Jul 2010, 14:55

secila ka magjine e vete
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13723
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:14

bukuria henes esht meromantike

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5938
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Bukurine e henes apo mrekulline e diellit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi