» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Eja te pres..

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Drini prej Fri 01 Jan 2010, 22:38

Eja te pres, mos me le te vdes!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11204
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 02 Jan 2010, 10:24

Eja te pres deri ne mengjes!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Drini prej Sat 02 Jan 2010, 13:05

EJA TE PRES CDO DITE E CDO MENGJES!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11204
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga bora prej Sun 03 Jan 2010, 00:33

eja te pres tek piaca me pi nje kafe
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10078
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Sun 03 Jan 2010, 08:44

Eja te pres deri sa te vdes!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Bruneta prej Tue 05 Jan 2010, 16:17

Eja te pres krahe hapur

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12388
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Drini prej Wed 06 Jan 2010, 22:57

Eja edhe ti se jam i gatshem...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11204
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Feb 2010, 10:33

Eja te pres atje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 18:31

eja po te pres ne ger

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Feb 2010, 22:48

Te pres qenie njerzore te zhvishesh nga komplekset qe je lidhur si me zinxhire, te thyesh bandierat qe nuk te lene te kuptosh esencen paraprake jetesore.Te respektosh veten pastaj te tjeret sepse te tjeret nuk jane ne lekuren tende.Nuk e kupton qe cdo tik-tak te kujton se ti humb nje shekull te djegur, nje porte famemadhe, nje buzeqeshje shpirterore? Te pres dhe pse e di qe do vdes une vahzdoj te pres....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 00:01

Eja te pres ne errsir sepse keshtu ma bere jeten

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Feb 2010, 13:18

Eja po te pres se me mori malli per ty

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12388
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga SamkaQika prej Mon 01 Mar 2010, 21:10

Eja te Pres sante se ndijem e vetmuar
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9013
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Mar 2010, 15:29

Keto dy tema
Eja! Tė pres...........?dhe Eja te pres..

jan bashkuar me respekt princesha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Interesant prej Tue 23 Mar 2010, 15:33

qashtu bre , lum na qe te kemi ty hahaha flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Mar 2010, 15:38

interesant shkruajti:qashtu bre , lum na qe te kemi ty hahaha flower

hahahaah lum paq
Eja te pres pra ne Rugov

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Interesant prej Tue 23 Mar 2010, 15:45

princesha shkruajti:
interesant shkruajti:qashtu bre , lum na qe te kemi ty hahaha flower

hahahaah lum paq
Eja te pres pra ne Rugov

po me detyron te pres pasi qe nuk do vish hahaha Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 23 Mar 2010, 16:35

eja interesant te pim nga nje bir peje
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10237
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Bruneta prej Wed 24 Mar 2010, 11:46

Eja po te pres me 3 Prill

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12388
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 24 Mar 2010, 13:44

eja te pres ne mirtovic
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10237
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Mar 2010, 14:21

Eja te pres ne Forum

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Morena prej Wed 24 Mar 2010, 15:33

Tek mullari

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 8966
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Interesant prej Wed 24 Mar 2010, 15:36

te cili lal te ai i zakonshmi apo ndonje tjeter hahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Morena prej Wed 24 Mar 2010, 15:40

Te ai i zakonshmi te mullari hanas

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 8966
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 24 Mar 2010, 15:42

te vendi i vjeter
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10237
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Mar 2010, 18:10

Eja te pres ne sahara

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga memaliaj prej Wed 24 Mar 2010, 18:14

a e leme ne ndonje vend tjeter se njesoj duket vendi aty hahahaaaaaa
te pres me mire dhe ty te shtegu dhive hahahaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11576
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 13:35

Eja te pres qdo her.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga princi prej Mon 19 Apr 2010, 13:35

eja te pres ne wienn
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9122
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 13:36

Eja te pres aty ku do jesh dhe ti.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga princi prej Mon 19 Apr 2010, 13:37

eja te pres se te duaaaaa
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9122
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Apr 2010, 13:39

Eja te pres per pushime.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga princi prej Mon 19 Apr 2010, 13:40

eja te pres ne ver atj kujam unee
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9122
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Arjana prej Mon 19 Apr 2010, 15:13

eja te pres te vendi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Interesant prej Mon 19 Apr 2010, 15:23

Eja te pres, po nuk erdhe, nuk te pres NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13247
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga ActionCode prej Mon 19 Apr 2010, 16:47

Eja te Pres tek vendi i vjeter
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 8548
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Mirja prej Mon 19 Apr 2010, 17:04

Eja te pres si dikur
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10746
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 17:11

eja te pres ne kete forum

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16980
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Mirja prej Mon 19 Apr 2010, 17:16

Eja te pres se me mungon
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10746
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga deti prej Mon 19 Apr 2010, 17:18

Eja, te pres dhe nuk merzitem se prituri, sepse e di se do te vijsh. Te pres te lumi si gjithmone ne kasollen e dashurise.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13108
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi