» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

18 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 18 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Eja te pres..

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Eja! Tė pres...........?

Mesazh nga Dita prej Wed 11 Mar 2009, 23:45

Eja te pres me buzeqeshje
avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10274
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Voglushja prej Wed 11 Mar 2009, 23:46

Eja te pres me krah te hapur

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11878
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga MiTi prej Wed 11 Mar 2009, 23:47

Eja pres Ndonje her me shpres
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10146
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Geri prej Wed 11 Mar 2009, 23:48

Eja..mi drreq se me ka mor malli

Te pres ke shpia mos harro rrugen e shko ke komshija Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15681
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Mar 2009, 13:31

Eja te pres sepse me mungon
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10146
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga memaliaj prej Thu 12 Mar 2009, 16:26

mos eja se nuk po me mungon hahahahahahaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11681
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 17:18

Eja te pres mos me ler pa ty e vetme te vdes!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11878
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 17:22

Prit deri neser se jam pak busy e ben ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 17:26

Eja se te pres edhe deri neser veq me gjat jo ahahahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11878
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 17:27

hahahahahahahaha ani de se eja neser

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Mar 2009, 17:27

Eja te pres deri kur eshte e vendosur
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10146
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 17:28

Eja ngutu pak se jeta po iken

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11878
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Mar 2009, 17:29

Eja po ngutem por po e pres kur me me ftosh
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10146
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 18:34

Eja te pres pa durim

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11878
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga lolita prej Thu 12 Mar 2009, 18:37

Eja te pres ne Pdujeve

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15094
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 18:40

lolita shkruajti:Eja te pres ne Pdujeve
hajt se po vim lola na prit
eja se nuk mundem te duroj me

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11878
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Mar 2009, 18:41

Eja me thirr se do vi afer teje qe te duhem me se shumti
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10146
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga lolita prej Thu 12 Mar 2009, 18:42

Eja pse jo te pres kshtu shpirtinisht po t thom hajde kur dush

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15094
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 18:42

eja eja ketu po te pres eja

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11878
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Mar 2009, 18:43

Eja dhe pastaj do te vi shum her kam dashur te vi por e kot
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10146
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 18:44

lolita shkruajti:Eja pse jo te pres kshtu shpirtinisht po t thom hajde kur dush
lola flm motra
hajt se do vij nje dite

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11878
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Mar 2009, 18:45

Eja jam duke te pritur qe nje koh
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10146
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Unike prej Fri 20 Mar 2009, 14:51

Eja! Tė pres...........? Sepse te erdha !
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10229
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Nov 2009, 12:01

Eja te pres pergjithmon

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Bruneta prej Sat 21 Nov 2009, 13:52

Se nuk mund ta dua askend tjeter perveq teje

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12493
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Nov 2009, 17:55

Eja te pres deri sa te vdes

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga krayzi prej Sat 21 Nov 2009, 20:21

Eja te pres mos ben munges kam shpres qe pres pran teje te jes ,per ty jetoj mendoj lotoj kendoj, dhe ja kupton pse te them..... Eja te pres mos ben munges se per ty dua te vdes..!
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga lolita prej Sat 21 Nov 2009, 22:13

Eja te pres te vendi ku takohem gjith her

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15094
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga bora prej Sat 21 Nov 2009, 22:14

eja te pres tek veni ...... e di ti ahahahaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10183
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Geri prej Sat 21 Nov 2009, 22:14

Eja te pres ke mulliri vjeter
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15681
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga bora prej Sat 21 Nov 2009, 22:16

qyqe me e pi kafen atje..... te veni po te pres
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10183
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 21 Nov 2009, 22:18

mos eja se sjam atyyy

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12392
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 15:51

Eja te pres te me ringjallesh se pa sme shkon kjo jete

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 19:49

princesha shkruajti:Eja te pres te me ringjallesh se pa ty sme shkon kjo jete

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga lolita prej Wed 25 Nov 2009, 22:14

Eja te pres si dikur

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15094
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vivian92C prej Thu 26 Nov 2009, 13:14

Eja te pres se po me mungon shume.................
avatar
Vivian92C

Shteti : Mos me kerkoni
Postime : 34
Kyējet nė forum : 9109
Regjistruar mė : 12/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Morena prej Thu 26 Nov 2009, 13:26

Eja te pres te ura e lanes

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9071
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 Nov 2009, 16:32

Eja te pres se neser eshte dite e kurban bajramit ta festojm bashk

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 26 Nov 2009, 17:18

eja te pres per festen

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17085
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga bora prej Thu 26 Nov 2009, 17:54

ejani se ju pres per festa nuk pranoj jooooooooooooo ahahahhhaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10183
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi