» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Abeja mire se erdhe.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga abeja prej Mon 16 Nov 2009, 22:26

Pershendetje gjithve mir se ju gjeta


Edituar pėr herė tė fundit nga Voglushja nė Tue 17 Nov 2009, 11:52, edituar 2 herė gjithsej (Reason for editing : Korigjim shkrimi i titullit)
avatar
abeja

Postime : 25
Kyējet nė forum : 8881
Regjistruar mė : 16/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 16 Nov 2009, 22:27

pershendetje Abeja nik i bukur ky
mireserdhe ne mesin tone

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11827
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga Naki prej Mon 16 Nov 2009, 22:29

Pershendetje abeja mire se erdhe

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga Geri prej Mon 16 Nov 2009, 22:30

abeja shkruajti:Pershendetje gjithve mir se ju gjeta

Mir se na edhe ne mesin ton Abeja.. kalo sa me bukur ktu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga abeja prej Mon 16 Nov 2009, 22:39

GISHTEZA shkruajti:pershendetje Abeja nik i bukur ky
mireserdhe ne mesin tone

Nick nga deshmori i kombit abe-ja jo qe vetem si nick me ka pelqyer por shume nder kam per kontributin, e fal gjeu i Kosoves i qoft


lavdi

mir se ju gjeta te gjithve shpresoi te kaloim si eshte me mier .
avatar
abeja

Postime : 25
Kyējet nė forum : 8881
Regjistruar mė : 16/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Nov 2009, 22:40

Mireserdhe abeja, kalo sa me mire mes nesh.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga abeja prej Mon 16 Nov 2009, 22:42

arla shkruajti:Mireserdhe abeja, kalo sa me mire mes nesh.

Cfar ka per te henger per dark ne kete Faqe Cfar ofroni ?

shaka

mirsejugjeta te gjithve dhe falemenroi te gjithe per mikpirtjen kaq te ngrohet
avatar
abeja

Postime : 25
Kyējet nė forum : 8881
Regjistruar mė : 16/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga Geri prej Mon 16 Nov 2009, 22:46

abeja shkruajti:
arla shkruajti:Mireserdhe abeja, kalo sa me mire mes nesh.

Cfar ka per te henger per dark ne kete Faqe Cfar ofroni ?

shaka

mirsejugjeta te gjithve dhe falemenroi te gjithe per mikpirtjen kaq te ngrohet

Ketu vlla si per dimer qe jemi vetem Gorsh kena ky esht ushqimi jone n.q.s te pelqe ta sjell zonja nji tas, te bosh perrc perrc gjithe noten

Mir se edhe dhe iher
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15570
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga krayzi prej Mon 16 Nov 2009, 22:48

Mir se erdhe abeja pershendetje per ty.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10753
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga gezuar prej Mon 16 Nov 2009, 23:04

mir se na paske ardhur ne ket mes me te mir
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 8972
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga Annika prej Tue 17 Nov 2009, 00:03

Pershendetje Abeja mire se erdhe

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14659
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 17 Nov 2009, 00:52

Abeja mir se ke ardhur ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne kete forum edhe me kembe te mbare rrespekte klea

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga abeja prej Tue 17 Nov 2009, 10:33

KLEA shkruajti:Abeja mir se ke ardhur ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne kete forum edhe me kembe te mbare rrespekte klea

shpresoi te kem kemb te mar, u futa me kemeb te mbar uroj per gjithe antarat argetim te kendshme se bashku suksese .
avatar
abeja

Postime : 25
Kyējet nė forum : 8881
Regjistruar mė : 16/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga Bruneta prej Tue 17 Nov 2009, 17:33

Mire se erdhe ABEJA uroj qe t'ja kalosh bukur me ne

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12382
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga Voglushja prej Tue 17 Nov 2009, 17:36

Mire se erdhe Abeja

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 11767
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Abeja mire se erdhe.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi