» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si te vendosim autoritet?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si te vendosim autoritet?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Nov 2009, 22:44

Autoriteti eshte respekti i cili fitohet me merite e pune, njerezit te cilet kane aftesi te mira e kane me te lehte te ngjallin besim dhe tu krijojne bindje ne ate cka bejne e veprojne.Njeriu autoritare ushtron ndikim te madh tek nje mase e caktuar njerezish.Disa nga ne kerkojme te veme autoritet po nuk dime sa hapesire i leme vetes dhe te tjereve.Shume qyshese ne fillim thone kjo eshte hapesira ime jote, e ajo jotja.Dicka e gabuar sepse vetem me pune arrihet autoriteti.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te vendosim autoritet?

Mesazh nga Ylliks prej Sat 14 Nov 2009, 01:30

Autoritetin e krijon vet dhe e vendos rrethi.
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10319
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi