» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēka pas ndarjes

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Naki prej Mon 10 May 2010, 21:09

mela shkruajti:vallai nuk e di se nuk e kom provu po nje fjale e urte thote cudia mo e modhe vetem 3 dite zgjat ahahahaahahahaahha
Mela si eshte e mundur ne cdo gje kemi mendime te njejta une dhe ti

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18550
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga bora prej Mon 10 May 2010, 21:13

Naki shkruajti:
mela shkruajti:vallai nuk e di se nuk e kom provu po nje fjale e urte thote cudia mo e modhe vetem 3 dite zgjat ahahahaahahahaahha
Mela si eshte e mundur ne cdo gje kemi mendime te njejta une dhe ti
o naki a e di se si o pergjigja " ti thu ta haj turpin me buke po mos harro dhe nje gote ver nga mbrapa " ahahahahahahahahaahah nuk eshte keq apo jo ahahahahhahha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10006
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Arjana prej Mon 10 May 2010, 21:23

nje xhaxhi polic qe na merr per docke e na tregon rrugen nga kemi ardh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14347
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Naki prej Mon 10 May 2010, 21:24

Arjana shkruajti:nje xhaxhi polic qe na merr per docke e na tregon rrugen nga kemi ardh
Jo mi jo cili eshte ai polic qe ja tregon rrugen nje bukuroshe si ti

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18550
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga bora prej Mon 10 May 2010, 21:30

ja ti je kush thote ahahahahaahahah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10006
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 11 May 2010, 01:03

Pas nadarjes ka vetem Lot edhe Vujtjee
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8941
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Naki prej Tue 11 May 2010, 01:06

Sa kjamet e beni kete ndarje aman

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18550
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga anea prej Tue 11 May 2010, 08:32

Disa ndarje jan per te festuar e disa per tu trishtuar, por kur rnuk eshte fundi ose fillimi i te mirave....jeta vazhdon me ritmin e saj...
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 8628
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Vizitor prej Sat 14 Aug 2010, 10:39

Vuajtje ,kujtime te bukura dhe trishtuese ,zemer plagosur shpirt i vrar te papajtueshem me fatin te pameshirshem ndaj vetes duke mos i dhen mundesin qe te lirohemi nga vuajtjet dhe mendimet negative.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 14 Aug 2010, 16:05

qka pas ndarjes , fundi i gjdo gjeje sngel me asgjee

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Kotelja prej Sun 15 Aug 2010, 13:33

Ka ndarje pas te cilave duhet bere feste sepse ne ate lidhje ke marre fryme mes ngulfajesh te pameshirshme, por ka ndarje qe me vete marrin gjithcka dhe lene pas vetem trishtim. Mos harroni qe gjithe jeta eshte lufte per nje copeze lumturie, e cila si mision harrohet gjate rrugetimit dhe vjen nje moment ndeshemi me pleqerine e kur kthejme koken pas shohim zhgenjimin si udherrefyes te jetes sone. Andaj dashuroni me shpirt, ose mos leni peng shpirtin e askujt!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13208
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga stralli prej Wed 22 Sep 2010, 12:11

Ndarja vije vetėm atėherė kur bashkimet janė bėrė nė bazė tė interesave tė ulta,dhe pas saj vazhdon jeta sėrish!....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8585
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 22 Sep 2010, 22:07

Dhimbje kujtime lendime e shum gjera te tjera,, Por duhet pare edhe motivi pse kjo darje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16908
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga deti prej Thu 23 Sep 2010, 15:37

Cka pas ndarjes?
Kerkimi i nje dashurie te re, por tani me pervojen mbi supe, siguri kjo qe mbase dashuria e re s'do te sjell ndarje.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13036
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga lolita prej Thu 23 Sep 2010, 16:11

E gjejm tjetrin pppp

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14917
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Sep 2010, 16:11

Siq ka thene Murseli: shnosh une se Feride ka sa te duash

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18550
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Arjana prej Thu 23 Sep 2010, 17:18

gezim :<>: :<>:
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14347
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Drini prej Thu 23 Sep 2010, 22:26

Varet nga rasti, mund te jete gezim por edhe zhgenjim...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11132
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga stralli prej Fri 24 Sep 2010, 12:50

Mund tė ketė dėshpėrim bile edhe urrejtje........
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8585
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 Sep 2011, 19:47

Mend per tjetren here.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13208
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga deti prej Tue 20 Sep 2011, 08:17

Nje fillim i ri me nje pervoje me shume...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13036
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga lolita prej Fri 20 Mar 2015, 10:02

E gjejm tjetrin pppp

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14917
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Naki prej Fri 20 Mar 2015, 12:05

lolita shkruajti:E gjejm tjetrin pppp
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18550
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Ylli-1 prej Fri 20 Mar 2015, 14:36

Jeta vazhdon tutje...c'te bejme tjeter?!
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10310
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka pas ndarjes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi