» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si do vepronit kur prinderit nderhyjne ne lidhjen tuaj?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si do vepronit kur prinderit nderhyjne ne lidhjen tuaj?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Nov 2009, 11:08

Prinderit jane ata te cilet qe para vetes vene femijet e tyre.Sado mire qe mund te ndihesh ata gjithmone jane ne kerkim te persosmerise per ju dhe kurre nuk thone eshte mjaftueshem.Angazhohen shume ne zgjedhjen e rruges qe ti ben dhe shpesh nuk pajtohen me ate qe ti zgjedh per te kaluar pjesen e ngelur te jetes, ose dhe shpesh i shikojne me dyshim lidhjet qe ju krijoni.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do vepronit kur prinderit nderhyjne ne lidhjen tuaj?

Mesazh nga Elsa prej Wed 18 Nov 2009, 22:16

Sidoqofte, kur prinderit te keshillojne diēka cdohere del mire. Mua me ka ndodhur shpeshhere, kur prinderit me kane keshilluar nje gje e une kam menduar ne ate moment se ata jane GABIM, ne fund rezultati ka qene se une kisha pas qene gabim.
avatar
Elsa

Shteti : Ferizaj
Postime : 30
Kyējet nė forum : 11401
Regjistruar mė : 27/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do vepronit kur prinderit nderhyjne ne lidhjen tuaj?

Mesazh nga Geri prej Wed 18 Nov 2009, 23:57

Per ate qe kam ne shpi jam i sigurt qe s'me lujn ne nji lidhje dashurie qe mund te kem se e din ca djali kan.Por n.q.s do nderhynte familja ime ne lidhjen time qe t'me ndaj nga ai person qe un dua do boja te pa munduren qe ti bindja qe t'me linin me ate person pasi do ju thuja qe un nuk mund te jetoj pa ate.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15576
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do vepronit kur prinderit nderhyjne ne lidhjen tuaj?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Nov 2009, 23:52

Prinderit mendoj gjithmon me te miren per fmite e tyre

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do vepronit kur prinderit nderhyjne ne lidhjen tuaj?

Mesazh nga GISHTEZA prej Sun 22 Nov 2009, 14:08

llogjike qe prindi don te miren e femijes te tij

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11833
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do vepronit kur prinderit nderhyjne ne lidhjen tuaj?

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 22 Nov 2009, 14:36

po do veproja nji gje, nese e dua at me zemer, do ulja prinderit do ja thoja gjithat ndjenjat qe kam per te, edhe en fund do kerkoja nji fjali nga familja, ajo do jet vendimtarja

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12287
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do vepronit kur prinderit nderhyjne ne lidhjen tuaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi