» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nese do mundja.......

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kotelja prej Wed 26 May 2010, 00:51

Nese do mundja do te ju beja shoqeri deri ne mengjes, por po me mbyllen syckat mua te vogles. Gjume te embel, njerez te mire!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 26 May 2010, 00:52

Nese do mundja do te mbaja me zor,, haha po te le te ikesh atehere gjum te embel edhe ty kotele endra sa me te bukura

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga memaliaj prej Wed 26 May 2010, 00:56

nese do mundja do vija aty te ty kotele
nese do mundja do vija cdo fund jav ne prishtin te te takoja yll

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11966
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Bardha1 prej Thu 01 Jul 2010, 19:32

Nese do mundja te isha magjistare te varferit do ti beja te pasur te pasurit te varfer ta kuptonin edhe ata qka eshte te vuash

Bardha1

Postime : 16
Kyējet nė forum : 8620
Regjistruar mė : 19/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 01 Jul 2010, 20:56

nese do muja do beja gjdo gje per dik

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12677
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Aug 2010, 15:32

Nese do mundja ta ktheja kohen mbrapa, shume gjera do ndryshonin!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 17 Aug 2010, 15:47

nese do mundja sdo jetoja fare por shpresa me shtyn

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12677
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 17 Aug 2010, 21:38

Nese do mundja te ktheja kohen mbrapa

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga albi prej Tue 17 Aug 2010, 21:45

nese do mundja me bind diko se ka dal nga rruga e zotit
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 19 Aug 2010, 17:42

Nese do mundja, perkufuzimin e botes sime, do e jepja vetem duke patur prinderit e mi si kufij te saj, nese do mundja diell dhe hene per boten time do beja vetem ata, qe gjithmone kane ditur te me mbeshtesin, te me falin shume besim dhe shume ngrohtesi, prinderit e mi, mbi te gjitha.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10901
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga arta prej Thu 19 Aug 2010, 23:46

Nese do mundja te isha afer njerit te zemres tani
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10492
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Aug 2010, 23:49

Nese do mundja ti them njanit shiko punet tua ,dhe lej menjean provokimet ndaj meje sepse do te dali keq me mu!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 20 Aug 2010, 00:59

Nese do mundja tani do isha aty ku zemra deshironte

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Arjana prej Fri 20 Aug 2010, 01:11

nese do mundja do shkoja per gjume tani
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14809
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 20 Aug 2010, 14:38

nese do mundja ta fitoj nji gje sdu me tjeter gje

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12677
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 Sep 2011, 20:18

Do te kaloja detin e te vija tek ti.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga deti prej Tue 20 Sep 2011, 08:10

Eh nese do mundja... do ia mundesoja Koteles kalimin permes detit qe sa me lehte dhe sa me shpejt te shkonte tek ai. Une si det qe jam, do qendroja i qete, pa dallge e stuhi, kaq jane mundesite e mia...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Kotelja prej Mon 17 Oct 2011, 11:25

Nese do kishte nje det te qete, pa dallge e stuhi, si deti yne, do mundja te udhetoja perjetesisht !

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 12:40

te isha vrasese te tzhdukja me mir nga kjo bot

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7024
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Vizitor prej Sat 25 May 2013, 11:21

Nese do mundja , te shifja pertej mundesive te mia do te gjej arsyen per te qendruar me ty me ate qe dikur e quanim tonen ,e qe sote cunditrishte ndoshta po e ndajem me dike tjeter. !

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga deti prej Tue 28 May 2013, 15:59

Nese do mundja do do dhuroja vetem miresi, paqe dhe dashuri per gjithe njerezine...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Katilja prej Thu 30 May 2013, 10:05

do urreja dike me shum se qe kam urryer

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7024
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Eidisi prej Mon 03 Jun 2013, 22:35

Do ndryshoja mentalitan e njerezve Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6122
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Mar 2014, 21:38

Do riktheja vdekjen.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga albi prej Fri 21 Mar 2014, 21:41

do e vedisoja    nje person
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Eidisi prej Sat 22 Mar 2014, 14:09

Do fluturoja  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6122
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga albi prej Sat 22 Mar 2014, 19:55

Do i tregoja  ne vesh ksaj siper Very Happy
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga PRINCO prej Wed 09 Apr 2014, 12:35

...te jap kontributin time ne ket forum te mrekullueshem..

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9214
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Katilja prej Thu 17 Apr 2014, 09:20

te ktheja kohen mbrapsht dhe te shifja njeher serish tim at gjall

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7024
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga albi prej Thu 17 Apr 2014, 23:52

do i strehosha te gjith ata si nuk kan shtepi
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga marino prej Fri 06 Mar 2015, 22:16

te ktheja kohen pas
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3584
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga veronika prej Sat 07 Mar 2015, 12:17

Nese do mundja ta fshija nje emer nuk do te doja me shume por meqe nuk eshte ne doren time me duhet te duroj Evil or Very Mad
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10750
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Dardania prej Sat 07 Mar 2015, 17:26

Nese do mundesha....
Esht mir me shum mos m Folur....
Sepse kur thuhet Realiteti ne Sy.... Dhe Drejt per. Drejt.... Gjithmon..... Mundohen te Fundosin dhe te Hedhin Pluhur ne Sy....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11238
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga marino prej Sat 07 Mar 2015, 18:53

te isha diku tani
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3584
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga epanjohura prej Tue 10 Mar 2015, 20:24

Nėse do mundja....Do tė shkoja diku larg. Diku ku mund tė ėndėrroja vetėm, duke menduar dhe folur pėr veten time.... Diku ku rreth meje nuk do tė ketė njerėz me njė shpirt tė pėrdredhur dhe zemrėr kalbur! Por... nuk jamė e sigurt se ka njė vend i tillė ..

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5558
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga marino prej Tue 10 Mar 2015, 21:36

te isha si era tani ete shkoja sa me larg
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3584
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga epanjohura prej Tue 10 Mar 2015, 23:39

 Nuk jamė duke  kėrkuar  shumė  nga vetja apo nga Perėndia, ... Kėrkoj vetėm pak dritė pėr tė parė rrugėn time ... Dhe pak forcė pėr tė arrijt  deri nė fund ...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5558
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga marino prej Wed 11 Mar 2015, 12:27

te filloja edhe njehere nga e para....
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3584
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese do mundja.......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi