» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Arjana prej Fri 28 May 2010, 17:06

vdekje e ringjallje shpirterore

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13519
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 11:51

Ndjenj,lumturi,dhimbje dhe sakrific......................

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11488
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga vistor2 prej Thu 10 Jun 2010, 01:14

Nė fjalorin e njerėzimit, dashuria ėshtė jetė. Por sa ne sot e ndjejmė dhe e kuptojmė njėri-tjetrin me dashuri ?

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 10632
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga deti prej Thu 10 Jun 2010, 08:54

Dashuria eshte motori qe vė ne levizje deshiren per jeten por edhe per te gjitha proceset pozitive qe jane pjese e saj.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12208
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Arjana prej Thu 10 Jun 2010, 16:48

ndjenje

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13519
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Mon 14 Jun 2010, 19:47

Dashuria eshte: forca e thelle terheqese, tendenca dhe intimacia, efekti dhe perkushtimi, adhurimi dhe besimi, pasioni dhe admirimi, deshira dhe respekti, epshi dhe kenaqesia, sinqeriteti dhe pasteria. Kjo jane fjalet qe mund te permblidhen ne nje fjale qe quhet DASHURIA.

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑

...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 7514
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga mad prej Tue 22 Jun 2010, 04:13

Cila mendoni se mund te quhet dashuri e vertet:
te
dashurosh pa pyetur per asgje,te besh cdo cmenduri per te pa menduar se
neser mund te zhgenjehesh,te shpresosh qe ai/ajo do te jete prane teje
ne cdo sek te jetes,mos kesh turp ti thuash qe nuk rri dot pa te...

Apo
te dashurosh duke menduar per te nesermen,te japesh dashurine me
pikatore nga frika se mos zhgenjehesh,mos ta japesh veten se e do
keshtu asaj nuk do ti "rritej mendja",,,,???????

mad

Shteti : Prishtin
Postime : 24
Kyējet nė forum : 7347
Regjistruar mė : 19/06/2010
Profesioni : Manaxher

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga deti prej Tue 22 Jun 2010, 09:25

Dashuria eshte me shume se ndjenje.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12208
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Elda prej Tue 22 Jun 2010, 09:27

Ai /Ajo qe me te vertet e ka provuar e di se cfar esht
Ndjenj qe rrjedh nga thellesia e Zemres

Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 8139
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga deti prej Tue 22 Jun 2010, 09:31

Njeriu eshte i mbushur me plot ndjenja. Dashuria qendron ne majat e tyre dhe sikur i provon te gjitha nga pak.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12208
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 28 Jun 2010, 22:22

Dashuria eshte vete JETA

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11488
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Drini prej Mon 28 Jun 2010, 22:32

Ku di une qe akoma se kam shijuar!

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10304
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Jun 2010, 00:07

Dashuria eshte luft qe ta fitosh eshte dhimbje qe ta jetosh!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga shpejtimi prej Tue 29 Jun 2010, 22:54

Dashurija eshte nje gje magjike qe ka dit veq ZOTI ta krijoj....

shpejtimi

Shteti : nen hirin e diteve te zeza....
Postime : 13
Kyējet nė forum : 7342
Regjistruar mė : 14/06/2010
Profesioni : Ndims mjeku

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Wed 26 Oct 2011, 13:53

Dashuria esht ndjenj qe rrjedh nga thellesia e Zemres nese vertet dashuron,

per dashuri esht leht te thuash me fjal por kuptimin e plot ta thuash me Zemer e ndjenj ateher esht vetem ai, ajo qe me te vertet dashuron dhe at qfar ndjen me Zemer

firma.................................................................................................................................................................................

Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 6777
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga jehonaa prej Mon 21 May 2012, 02:26

Kur duam dike per vyrtytet e tij, nuk esht diqka e veqant , por kur fillojm ta duam me mangesit e tij ateher kjo esht Dashuri.

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...

jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 5564
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 May 2012, 15:07

jehonaa shkruajti:Kur duam dike per vyrtytet e tij, nuk esht diqka e veqant , por kur fillojm ta duam me mangesit e tij ateher kjo esht Dashuri.
Ti paske mendjen vertet per dashuri Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17722
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Lerti prej Fri 25 May 2012, 18:27

Normal nuk kan thene kot ujku qimen e nderron e zanatin nuk e harron

Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 10299
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Fri 25 May 2012, 19:57

Qeni mishin e nderron por eren kurr se harron . Ajo thenja jote eshte vjetruar me moj Lerti gabim e ke thene

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17722
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga jehonaa prej Fri 25 May 2012, 22:07

Dashuria esht te shikosh pertej te metave te Partnerit ,dhe te shohesh bukurin shpirterore mbrenda tij.Kjo esht Dashuri..

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...

jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 5564
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga albi prej Fri 25 May 2012, 22:41

ndenje shpirtrore

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10742
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Mon 28 May 2012, 16:03

Ja se cfare eshte dashuria

me mire se ua thote Poni ju vete besoj se nuk keni per ta thone Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9178
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Majlinda prej Mon 28 May 2012, 18:54

Eshte e papare Poni e adhuroj shume dhe une. Te luamshin duart mela qe ke vu kete video klip.
Naki veje ne ballin hiqe ate Dava Gjergjin dhe veje kete aman se na plake edhe ne me ato kenege Very Happy

Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 10815
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Mon 28 May 2012, 19:46


bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9178
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Mon 28 May 2012, 19:54

Labet dine ta shprehin me mire dshurine ja degjojeni


bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9178
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Tue 29 May 2012, 04:26

Me kete Ponin dhe ne kete shtrat qe duket edhe Xha Zeqo nuk deshton ta kuptoje cka eshte dashuria Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17722
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Tue 29 May 2012, 08:11

Ashtu mendon ti po ti mos fol per te tjeret po fol per vete. fest

bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9178
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Wed 30 May 2012, 17:40

Normal normal une e thashe kete poverb nga fshati. Nuk e mohoj me pelqen Poni Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17722
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga jehonaa prej Thu 31 May 2012, 04:36

Dashuria i ben te gjith te jashtzakonshem. Nje femer qfaredo, papritur, kur bie ne Dashuri me te, te shfaqet ndryshe. Nuk eshte me nje femer qfaredo: eshte femra me e mrekullueshme qe ka egzistuar ndonjehere. Nuk eshte sepse ti je i verber, si thone te tjeret. Thjesht ke par mrekulline qe ajo ka qen gjithmone, por e fshehur ne atqe eshte e zakonshme. Dashuria eshte i vemti vezhgim, qartesia e vetme, e vetmja e vertet.

jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 5564
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga deti prej Thu 31 May 2012, 12:23

Dashuria dikur - perjetim, dashuria sot - eksperiment...

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12208
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Majlinda prej Thu 31 May 2012, 17:34

deti shkruajti:Dashuria dikur - perjetim, dashuria sot - eksperiment...
Shume e vertete deti. Eksperiment 80%.

Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 10815
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Thu 31 May 2012, 18:10

Une nuk e di jam plak tani dhe me gomarin tim po qajme hallet e pleqnis jo te dashurise 0031 po na vie nga dashuria .

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17722
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Thu 31 May 2012, 19:21

Eeeee dashuria ti parafoles nuk njeh moshe dhe ne pleqeri

bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9178
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga jehonaa prej Fri 01 Jun 2012, 14:11

deti shkruajti:Dashuria dikur - perjetim, dashuria sot - eksperiment...

E vertet kjo per disa esht keshtu ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...

jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 5564
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Sat 02 Jun 2012, 22:43

Nje enderr pa mbarim qe veshtire te zgjohesh

bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9178
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Misterjoza prej Mon 04 Jun 2012, 00:34

Kush e ka perjetuar te ma thot edhe mua Cool

Misterjoza

Shteti : se mbaj mend
Postime : 10
Kyējet nė forum : 5173
Regjistruar mė : 04/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga jehonaa prej Sat 30 Jun 2012, 13:06

Dashuria esht?

Te kesh Detin dhe te duash vetem nje pik.Te kesh Qiellin dhe te duash vetem nje Yll.Te kesh gjith Boten por ta duash vetem nje Person...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...

jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 5564
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Sat 30 Jun 2012, 17:35

mela shkruajti:Nje enderr pa mbarim qe veshtire te zgjohesh

bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9178
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Sat 30 Jun 2012, 22:51

Dashuria eshte nje motiv i shpreses ne te kundert do te ishte nje jete boshe.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17722
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Sun 01 Jul 2012, 10:41

Dashuria eshte nje oqean i madh qe nje pike uje te pish bie ne te koke e kembe brenda Very Happy

bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9178
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi