» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

38 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 38 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Faqja 5 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 18:48

Kur dashuria don te flase, mendja duhet te hesht.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 18:57

Dashuria e rreme, eshte me e keqe se urrejtja!"

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 18:57

princesha shkruajti:dashuria eshte nje enderr .lind me nje shikim ,jeton me nje buzeqeshie,vdes me nje zhgenjim.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 24 Feb 2010, 18:59

Ndjenja qe gjunjezon arsyen!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10898
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Drini prej Thu 25 Feb 2010, 22:07

Dashuria eshte shprese, enderr, lumturi, vuajtje, lot, mundim, gezim....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11591
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 13:12

Dashuria eshte nje arme qe te vret pa krisme

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Besi prej Mon 08 Mar 2010, 02:10

Kam ndegjuar te thuhet se dashuria eshte dicka qe nuk mund te jeton pa ate...Nese nuk dashuroni,nuk mund te thoni se keni jetuar.Prandaje duhet te perpiqeni te dashuroni,ne menyre qe nje dite te thoni se keni jetuar.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10679
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Blert1 prej Mon 08 Mar 2010, 03:17

Dashuria eshte jet, jeta eshte Dashuri.
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 8976
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 08 Mar 2010, 12:43

dashuria asht ushqim shpitror
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 08 Mar 2010, 15:18

gjeja kryesore qe njerzimin e dallon nga kafshet esht ndjenja, pranda duhet te luftosh per ndjenjat edhe si do te mundesh ti kesh ndjenjat per pos duke luftuar per ti arritur ato anda duhet dashuruar per ta respektuar avantazhin nga kafshet

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10256
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Interesant prej Mon 08 Mar 2010, 15:27

Dashuria eshte nje kopsht me lule, ku hyn gomari e i ha te gjitha Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13634
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga deti prej Mon 08 Mar 2010, 15:45

Dashuria eshte ajo qe shpeshehere i ben te dashuruarit te sillen si femijte. Vet jane strumbullari dhe nuk verjene askend per rreth tyre.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13495
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 08 Mar 2010, 19:41

Dashuria, kuptim i jetes.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10898
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 08 Mar 2010, 19:51

dashuria asht jeta
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga NADJA prej Sun 14 Mar 2010, 18:29

Dashuria eshte nje Keshtjelle me mure te larta, qe ka vetem nje porte.Kur futesh ne te kjo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre, dhe per te te lene ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles
Dashuri ashte qe te ben te dashurosh
Dashuria eshte qe te ben te gezosh,
Dashuria eshte qe te ben te vajtosh
Dashuria eshte lumturi kur e ke prane
Dashuria eshte sherim kur ke doktorrin ose doktorreshen afer.
Dashuria eshte semundje dhe iluzion kur je larg.
Dashuria eshte vuajtje kur je i sinqerte."
Dashuria ta djeg zemren si zjarri drute.
Dashuria eshte verbim kur vendoset para arsyes."
Dashuria eshte shurdhim kur te largon nga njerzit e tjere.
Dashuria eshte memece kur nuk ke fantazi."
Dashuria eshte e shkurter kur dashurohesh mbas te bukures.
Dashuria eshte roberi kur dashurohesh ndaj pasurise.
Dashuria eshte liri dhe lumturi kur dashurohesh me njeriun e mire.
Dashuria qendron ne zemer prandaj sduhet te zgjedhi vetem me sy.
Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse
Dashuria eshte celsi prej floriri qe hap dyerte e lumturise.
Shoqeria perfundon ne dashuri ndonjehere, dashuria ne shoqeri ? Kurre
Ne qofte se e do dike lere te lire, nqs ai vjen tek ty, eshte i joti, nqs nuk vjen, ska qene, dhe nuk do te jete i joti asnjehere.
Gezimi eshte rrjeta e dashurise qe ze shume shpirtra
DASHURIA ESHTE HUMNER QE PO RE STE GJENDEN ME AS KOCKAT
DASHURIA ESHTE SEMUNDJE E PASHERUESHME
DASHURIA ESHTE SYRI I NJE TE VERBRI DHE DEGJIMI I NJE TE SHURDHERI
PA DASHURI SKA JETE DHE JETE PA DASHURI KURR SMUND TE KETE
avatar
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 8994
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Mar 2010, 23:34

Dashuria ėshtė sakrificė nė
ēdo lidhje dhe qė e bėn tė tyre, nė mėnyrė unike
dhe
Sidomos.
kjo na bėn tė harrojmė botėn rreth nesh, dhe tė
mendojnė ndryshe pėr jetėn tjetėr.
ajo na bėn njerėz tė
tjerė!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 14 Mar 2010, 23:37

dashuria e sinqert asht si zemra si shpirti si luja kur qel
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Mar 2010, 13:14

Dashuria eshte aq e bukur por nganjehere edhe zhgenjehesh nga ajo

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12775
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Mar 2010, 15:33

Dashuria eshte qe te kesh kujdesin ,miresin pergjigjesin per njeri tjetrin !!


Dashuria ėshtė asgjė, por ...": Rrallė, nuk
ėshtė njė dėnim i cili ėshtė po aq e rreme si ky. Sepse dashuria ėshtė aq e
plotė se ajo nuk mund tė kufizohet nė njė fushė. Ata qė e duan jo vetėm si njė
reaksion kimik ose si tė dobishme shoqėrore Komponenti i njohin beson se ėshtė pėr tė ardhur
keq
thellėsishtVizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 16 Mar 2010, 15:51

Dashuria eshte ndjenja qe mbush me jete qenien njerezore,
Ndjenja qe te nxit te ngrihesh mbi te pamunduren per te realizuar dhe per te dhene me te miren tende.
Ndjenja qe te nxit te luftosh dhe sakrifikosh per te fituar, dashurine si shperbl
im.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10898
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 16 Mar 2010, 16:20

dashuria asht ushqim shpritror po tekesh fat ta shijojsh
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Bruneta prej Wed 17 Mar 2010, 12:49

Ndjenja e bukur qe nuk mund te per shkruhet me fjale

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12775
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Mar 2010, 14:04

Dashuria eshte krijuar nga e perjetshmja ,edhe pse kjo nuk mund te ulet me zhgenjim ,me indefirenc te lene pas dore si nje jetim apo qe te zduket krejt ne menyr tjeter Dashuria eshte sakrific ne qdo lidhje sa eshte e mir aq dhe e keqe sepse dashuria mund ta shkatrroj botene njeriut dhe i denuari te demtoje ndonje dhimbje fizike qe kalon ne dhimbjene zemres!!!!


Edituar pėr herė tė fundit nga princesha nė Thu 18 Mar 2010, 14:53, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 17 Mar 2010, 14:22

dashuria e sinqert asht krejt qka ka njeriju sepse pa dashuri ska kuptim jeta.
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga anea prej Wed 17 Mar 2010, 15:08

pavarsisht se kur te ndodhe .......ajo eshte pjesa me e bukure e jetes....prandaj kur te vije shijoje dhe mer me te miren nga ajo....eshte dicka qe nuk perseritet ....
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9087
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga deti prej Wed 17 Mar 2010, 15:29

...dashuria e paster
eshte gjithcka ne jete
i ngjane qiellit te kalter
i ngjane lules me flete...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13495
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 18 Mar 2010, 14:37

Oksigjen per jeten

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12775
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 18 Mar 2010, 17:59

Dioksid Carbon kur e perzien me elemente tjera.... dashuria eshte ndjenje po e nedjeve e shijon
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11747
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Mar 2010, 22:57

Dashuria s'eshte te gjesh dike me te cilin mund te jetosh, por te gjesh dike pa te cilin s'mund te jetosh.Dashuria e vertet kurre s'ka nje fund te lumtur, dashuria e vertet s'ka nje fund.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Mar 2010, 11:48

Dashuria eshte vete Jeta,ku pa te s'mund te Jetosh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12775
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Interesant prej Wed 24 Mar 2010, 11:32

Dashuria eshte si nje cmenduri, eshte si nje zjarr qe te pervelon, eshte si nje etje e pashuar, eshte si nje embelsi e pakrahasuar, eshte nje mungese logjike e embel, eshte nje lodhje qe s'e ndien, eshte si nje frymezim qe te nxit, eshte dhe menyra me e bukur e te pushuarit...
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13634
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Morena prej Wed 24 Mar 2010, 15:53

Dashuria eshte si nje liber qe shume e lexojne por pak e kuptojne!Dashuria eshte nje iluzion qe i jep shije jetes!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9353
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 24 Mar 2010, 15:54

ushqip shpirtror
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 May 2010, 12:24

"Dashuria"me "C"fare ėshtė dashuria?"

Keto dy tema u bashkuan me respekt princesha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga summer spell prej Sun 09 May 2010, 13:32

dicka abstrakte

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11693
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 May 2010, 13:23

Dashuria eshte krijuar nga e perjetshmja ,edhe pse kjo nuk mund te ulet me zhgenjim ,me indefirenc te lene pas dore si nje jetim apo qe te zduket krejt ne menyr tjeter Dashuria eshte sakrific ne qdo lidhje sa eshte e mir aq dhe e keqe sepse dashuria mund
ta shkatrroj botene njeriut dhe i denuari te demtoje ndonje dhimbje fizike qe kalon ne dhimbjen e zemres!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 17 May 2010, 21:04

Gezim dhe Dhimbje

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12775
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 May 2010, 21:25

Dashuria eshte afer nesh, ndoshta nje hap larg nesh jeton ndjenje qe te larteson dhe te ben te ndihesh se je gjalle, te ben te mendosh se ua merr dhe shkelqimin yjeve dhe per te rrezatuar mes dy qenieve.Eshte nje ndjenje qe rrit imagjinaten pa kufij dhe jeton mes endrrave.Po pse valle flasim gjithmone e me me shume zjarr per te?Sepse nuk e prekim dot, e deshirojme, e lakmojme, ja dedikojme cdo sekonde, cdo gje asaj, po ajo eshte e paarritshme per ne sepse nisim udhetimin per te kur ajo qendron shume afer.Jeton aty , por paftesia njerzore nuk e shikon dhe ajo ndaj nga shume eshte quajtur e verber, sepse kur jane kthyer e kane rigjetur nga aty ku jane nisur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Arni-y prej Tue 18 May 2010, 04:52

Gjithėnjė kur mundohesh tė shpjegosh ndjenjėn e dashurisė, flet e flet e flet... i thua tė gjitha gjėrat mė tė pėrafėrta qė kapen fort me atė ndjenjė, dhe nė fund, nga aq mund dhe lodhje goje, kupton se nė fakt ti s'ke thėnė gjė, dhe se sėrisht ajo qė do e pėrmbyllte atė ndjenjė, fshihet thellė diku nė pėrbrendėsinė shpirtėrore!
Por ėshtė aq e thjeshtė, saqė e ndjen me tė gjitha shqisat...
Dashurija ėshtė ngusht e lidhur me ēdo gjė. Po ta marrim jetėn nė forme ylli - dashuria do zinte vend nė mes!
Mendimi im ėshtė se, po ta shihnim jetėn nė njė kėndveshtrim tjetėr, do shihnim se gjithėēka rrjedh nėpėrmjet diēkasė sė pa materje, duke shkuar nė ēdo qelizė e tutje mė imėt dhe shpyrtėra, planete, galaksione e tutje mė vigane... ėshtė njė cirkėl apo zinxhirė i ADN-sė nė madhėsi tė ndryshėm qė ne nuk e kuptojmė dot, ku baza ėshtė ajo qė ne e quajmė "dashuri", ose mė mirė thėnė - Big/Bengu ndodh nga dashuria e madhe,qė pas asaj shpėrndahet nė ēdo gjė!


( ndoshta e zgjata dhe komplikova pak, por siq shkrova mė lartė, meqė nuk gjejmė sqarimin pėr dashurinė me njė fjalė, mundohemi me shumė fjali tė definojmė disi... )
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9071
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 28 May 2010, 15:40

Ndjenj,lumturi,dhimbje dhe sakrific

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12775
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi