» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mire se erdhe Americco

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mire se erdhe Americco

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 07 Nov 2009, 22:22

mir se erdhe yllo te uroj nje argetim te kendfshem ne kete forum me rrespekt kleaa

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Americco

Mesazh nga AMERICCO prej Sat 07 Nov 2009, 22:24

FLM Yllo
avatar
AMERICCO

Shteti : MIAMI
Postime : 7
Kyējet nė forum : 8875
Regjistruar mė : 07/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Americco

Mesazh nga Vizitor prej Sat 07 Nov 2009, 22:26

Mire se vjen mes nesh Americco.Kalo bukur!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Americco

Mesazh nga Naki prej Sat 07 Nov 2009, 22:30

Americco mire se erdhe yllo

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Americco

Mesazh nga AMERICCO prej Sat 07 Nov 2009, 22:31

FLM Naki E ARLA klm gjith, propozimi KLEAS ishte
avatar
AMERICCO

Shteti : MIAMI
Postime : 7
Kyējet nė forum : 8875
Regjistruar mė : 07/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Americco

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 07 Nov 2009, 22:32

bujrum , emir se na erdhee

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Americco

Mesazh nga Annika prej Sat 07 Nov 2009, 22:48

Mire se erdhe Americco

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14647
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Americco

Mesazh nga Geri prej Sat 07 Nov 2009, 22:50

Mir se na erdhe AMERICCO klm ktu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15558
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Americco

Mesazh nga krayzi prej Sat 07 Nov 2009, 23:54

Mir se na paske ardhe AMERICCO pershendetje per ty.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10741
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Americco

Mesazh nga olsaaa prej Sun 08 Nov 2009, 00:44

Mire se na ke gjeur Americco

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10747
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Americco

Mesazh nga Bruneta prej Mon 09 Nov 2009, 20:49

Mire se erdhe AMERICOO ja kalofsh bukur

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12370
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Americco

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi