» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ishte

Shko poshtė

Ishte

Mesazh nga Vizitor prej Thu 05 Nov 2009, 12:19

Ishte ana me e errete kohes qe iku, e asaj qe ishim dhe ndoshta dhe e koherave qe do te vini dhe sigurisht as ai e as une nuk do ishim mes te gjalleve.Ai ishte ligesia vet.Vecse ketu ka nje problem qe nuk duam ta themi ose e anashkalojme, sepse nga natyra dukemi si te ndjeshem dhe prekemi lehte kur aty perfshihet zemra.E pra ky njeri ishte aq fatkeq sa nuk mund te thuhet, pasi ia ishte i roberuar ne lirine e tij.Ai nuk ishte aspak i lire.Nuk eshte fjala se ai jetonte ne nje godine me mure te trasha, nuk eshte fjala se ku ecte udha ishte e erret. Po dukej se rruga ne te cilen ecte ai ishte e denuar mes ngushticave.Vet ai ishte i vetdenuar, te jetonte ne burgun qe vet kishte ngritur po dhe te bugoste secilin qe ndodhej rreth tij.Ndersa hiqej se ndihej i lumtur qe mund te hallakatej ne hapesira te pafundme lirie,po ta shikoje me kujdes do te kuptoje qe rruga e tij ishte vetem nje capitje e shkurter rreth mungeses se lirise se tij.Tek ai bashkejetonin ne nje simbioze njeriu qe vinte nga erresira dhe njeriu qe ishte vet erresire, por tani jo me ne ambjent terri.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Nov 2009, 17:47

Ishte qka na ishte por nuk eshte me

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Drini prej Mon 09 Nov 2009, 17:54

Ishte dikur nje kohe e cila me nuk eshte!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11588
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Nov 2009, 18:00

Ishte nje koh qe e humba kot por do e rifitoj prap kohen time!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Drini prej Mon 09 Nov 2009, 18:04

Ishte nje kohe kur vuaja edhe per buken e gojes, por jo me fale perendise dhe punes sime.
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11588
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Nov 2009, 18:11

Ishte nje dite shum e veshtir per mua kur mora nje lajm te keq

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga krayzi prej Mon 09 Nov 2009, 18:37

Ishte dit e ftoht sote.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Vizitor prej Mon 09 Nov 2009, 19:21

Te dashur anetare kjo teme eshte hapur tek seksioni i dashurise romances.Jeni jashte teme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 15:19

Ishte nje gabim por e permisova

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga gezuar prej Tue 10 Nov 2009, 15:23

ishte shum e bukur shum e mir, por ndrroji gjdo gje tek ajo
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9362
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 15:39

Ishte seq na ishte por nuk do jet me

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga gezuar prej Tue 10 Nov 2009, 15:42

ishte por do ishte per qe ishtee qfar te ishte
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9362
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 15:53

Ishte nje koh e veshtir per mua!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 10 Nov 2009, 17:12

ishte nje dite ..4 korriku i vitit 2000 nje dite e ftohte nje dit me shi ishte dita e ditlindjes tende ..ajo dite ajo nate ishte ferri i jetes time edhe humbja e jetes tende .qe ate dite syt e mi nuk pushonin duke derdhur lot...dhimbja ime e humbjes se jetes tende me ka ngelur ne zemer ne shpirt edhe me kujtohet gjdo dite gjdo nate gjdo sekond e gjdo minut te jetes time sa veshtire eshte te jetoj pa prezencen tende ne kete jete ..

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 18:16

Ishte nje gje qe sdo e besoja kurrrrr

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Dec 2009, 14:33

Ishte nje dite e merzitshme qe sdo ta harroj kurrr

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga lolita prej Mon 07 Dec 2009, 20:25

Ishte i mir i dashun por me kohen ndryshoj

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15373
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga princi prej Mon 07 Dec 2009, 23:14

ishte shum e mir por me harrojj
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9506
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga lolita prej Mon 07 Dec 2009, 23:16

Ishte shum i mir veq ma largoj

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15373
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga donita prej Mon 07 Dec 2009, 23:17

Ishte i sinqert
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10783
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Geri prej Mon 07 Dec 2009, 23:34

Ishte dit e bukur kur malin e kish mbulu bora dhe me fale ate ngrohtesi qe dhe boren e shkrive.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15960
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga lolita prej Mon 07 Dec 2009, 23:52

Ishte dhe do tjet i mir si gjith

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15373
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga princi prej Mon 07 Dec 2009, 23:59

ishte se qna ishte por per ty nuk ishtee
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9506
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga lolita prej Tue 08 Dec 2009, 00:05

Ishte ne zemren time

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15373
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga princi prej Tue 08 Dec 2009, 00:14

ishtee ediii
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9506
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga olsaaa prej Tue 08 Dec 2009, 00:15

Ishte dikur po tani jo

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11149
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga princi prej Tue 08 Dec 2009, 00:17

ishte dhe tani eshtee
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9506
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga olsaaa prej Tue 08 Dec 2009, 00:26

Ishte po si perfundoj

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11149
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga princi prej Tue 08 Dec 2009, 00:27

ishte por dola fitimtarr
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9506
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga donita prej Tue 08 Dec 2009, 00:28

ishte nje dit e bukur
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10783
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga princi prej Tue 08 Dec 2009, 00:30

ishtee ne ver dita bukur tani ftohtt
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9506
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga olsaaa prej Tue 08 Dec 2009, 00:31

Ishte Ishte Ishte po nuk ėsht mė

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11149
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Dec 2009, 17:25

Na ishte seē na ishte. Na ishte njė herė njė ishull nė tė cilin jetonin
ndjenjat dhe vlerat tjera njerėzore: vullneti i mirė, brenga, dituria... dhe, nė
mes tjerash, nė kėtė bashkėsi ishte edhe dashuria.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 20:23

Ishte i rendesishem per mua,por tani me nuk eshte

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ishte

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi