» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ditari Forumit "B@llboy Netwok".

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ditari Forumit "B@llboy Netwok".

Mesazh nga Vizitor prej Tue 03 Nov 2009, 00:29

C'do antar mund te shenoj dicka nga dita tij, ketu ne ditarin e Forumit .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditari Forumit "B@llboy Netwok".

Mesazh nga Vizitor prej Tue 03 Nov 2009, 23:48

Sot qe ne mengjes kam ikur me familjen ne Sarand se bleu babi nje apartament dhe duhej mobiluar.
Ne drek u mberzita shum, Saranda shum e lodhur si qytet ne dimer.
Pasditen e kalova ne Vlor te xhaxhai po perseri me familjen.
Darken hmmmm se kam ngren akoma se nuk me haej.
Tani po postoj ne Forum deri sa te me mbyllen syte per gjum.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditari Forumit "B@llboy Netwok".

Mesazh nga Geri prej Tue 03 Nov 2009, 23:52

Erisa,A do flem bashk meqo kjo ka ngel pa bo hihih
............................................................................................

Shum tem e lezecme kemi per tu lodh perdit.

Un skam bo asnji gjo me rendesi sot,Jam zgju nga ora 07 kam rregullu floket
ja kam fut per ne pun deri nga ora 18:00 e kam ardh ne shpi e nji kaffe me von me shoqerin ktu ne lagj dhe tani ke krevati per gjume
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15501
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditari Forumit "B@llboy Netwok".

Mesazh nga Katilja prej Thu 30 May 2013, 10:20

Vizitor shkruajti:C'do antar mund te shenoj dicka nga dita tij, ketu ne ditarin e Forumit .
ECJA RRUGES VETEM KUR TPASH TY ME TJETREN PERQAFUAR
O ZOT I MADH FERKOVA SYT SE NESE JAM GABUAR
POR JO ISHE TI
DJALI ME TCILEN TJETRA PUTHEJ NSHI
UN ULA SYT E NJE LETER N TOK LSHOVA
GABIMI IM ISHT QE TDESHTA E STE THASH KURR SE TDASHUROVA...

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6559
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ditari Forumit "B@llboy Netwok".

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi