» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pėrshendetje..........

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

miq Pėrshendetje..........

Mesazh nga KingGhosT prej Mon 26 Oct 2009, 02:43

Tung Tung jom 1 nder antart e ish Khg po deshta te jem ne mesin e juaj ? normal nese me pranoni ?
Pseodonimi:KingGhosT ose DjGhoosT-HacK
Emri:Liridon
Mbiemri:Hetemi
Mosha:21
Profesjoni:IT
Hobi:hack...
Vendi:Lipjan

Shpresoj dhe besoj qe jom i mir se ardhur prej pėrgjigjje nga ju ?
avatar
KingGhosT

Shteti : Lipjan
Postime : 14
Kyējet nė forum : 9079
Regjistruar mė : 19/10/2009
Profesioni : IT

http://www.kingghost.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Pėrshendetje..........

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Oct 2009, 08:25

persh un jam vera e ju mirpres ne kete forum,uroj tia kaloni sa me bukur mes nesh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14518
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Pėrshendetje..........

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Oct 2009, 08:57

Pershendetje KingGhost.Kalo mire mes nesh.


Edituar pėr herė tė fundit nga arla nė Mon 26 Oct 2009, 09:47, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Pėrshendetje..........

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Oct 2009, 09:46

Mire se erdhe ne Forum.

PO ndroe ate avatar se na tremb

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Pėrshendetje..........

Mesazh nga KingGhosT prej Mon 26 Oct 2009, 10:01

Mir se ju gjeta gjithve..............
avatar
KingGhosT

Shteti : Lipjan
Postime : 14
Kyējet nė forum : 9079
Regjistruar mė : 19/10/2009
Profesioni : IT

http://www.kingghost.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Pėrshendetje..........

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Oct 2009, 10:09

Tung Tung jom 1 nder antart e ish Khg .....

Khg cfar eshte?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Pėrshendetje..........

Mesazh nga KingGhosT prej Mon 26 Oct 2009, 10:41

hmmmm khg sa per info osht kosova hackers group po ska rendesi !e shkuar e harruar !
avatar
KingGhosT

Shteti : Lipjan
Postime : 14
Kyējet nė forum : 9079
Regjistruar mė : 19/10/2009
Profesioni : IT

http://www.kingghost.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Pėrshendetje..........

Mesazh nga Geri prej Mon 26 Oct 2009, 12:23

Mir se na edhe KingGhosT,Kalofsh sa me bukur ne forum
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15675
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Pėrshendetje..........

Mesazh nga KingGhosT prej Mon 26 Oct 2009, 14:38

Geri shkruajti:Mir se na edhe KingGhosT,Kalofsh sa me bukur ne forum
Mir se t' gjeta
avatar
KingGhosT

Shteti : Lipjan
Postime : 14
Kyējet nė forum : 9079
Regjistruar mė : 19/10/2009
Profesioni : IT

http://www.kingghost.tk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Pėrshendetje..........

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 26 Oct 2009, 17:39

mir se erdhe ne mesin e keti forum je i mirpritur edhe te gjith jan te mirpritur ne kete forum te uroj nje argetim te kendshem ne mesin tone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17079
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Pėrshendetje..........

Mesazh nga Bruneta prej Tue 17 Nov 2009, 17:35

Mire se erdhe Ja kalofsh bukur me ne

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12487
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

miq Re: Pėrshendetje..........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi