» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njohja e vetvetes!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Njohja e vetvetes!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Oct 2009, 12:55

A keni folur ndonjehere me veten?E keni analizuar jeten?A keni bere ndonjehere krahasimin mes deshirave tuaja dhe atyre qe keni arritur?Behet fjale per ta shkundur vetveten dhe per te patur ndergjegjen te paster, per te kuruar trurin!Mund te sjelle dhimbje, por vrapo te njohesh veten dhe do gjesh brenda saj nje njeri tjeter nga ai qe ke mendur.vetem keshtu ti do kesh, vullnet te celikt, zemer kristali dhe shpirt te paster.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njohja e vetvetes!

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 22 Oct 2009, 13:37

arla uhaaaa. tani sjam mir hiqq me keto fjal

do i them vetit donje dit mjesi elhami dyshi , te shikoj qfar

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi