» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si nota muzike zerin tend kerkoj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si nota muzike zerin tend kerkoj

Mesazh nga ERI DR prej Wed 14 Oct 2009, 21:48

Si nota muzike
Zerin tend kerkoj
Ne shpirtin e zhuritur
Dhimbjen te sheroj

Ne cdo grimce ajeri
Ti sot me mungon
Sic i mungon dielli qiellit
Kur vetetimat ushtojne

Si akord kitare
Eshte zeri jot per mua
Si tingull melodioz
Ndjenja qe aq shume dua.

Te kerkoj ne cd...o cop reje
Ne cdo fjale cdo shikim
Te kerkoj tek vetja ime
Te ky mall qe me perpin.

Te kerkoj ne cdo cope zemre
Ne cdo fjale cdo peshperim
Te kerkoj ne qiell ne toke
Te kerkoj ne shpirtin tim

Si cdo dite ne jeten time
Dhe sot me mungon
Por zoti me qofte deshmimtar
Qe sot me shume te kerkoj.

Ne muret e shpirtit tim
Eshte ngritur nje keshtjell
Nuk te le te shkosh
As te te harroj nuk mund dot


eri
avatar
ERI DR

Shteti : GREQI
Postime : 58
Kyējet nė forum : 9540
Regjistruar mė : 22/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi