» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Luks apo nevoje e kohes?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Luks apo nevoje e kohes?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Oct 2009, 10:49

Niveli i jetes eshte rritur sot.Jetojne ne kushte shume me te mira se disa vite me pare.Ajo cka te bie me shume ne sy eshte luksi i tepruar tek nje pjese e mire e njerezve.Atyre qe ua lejon xhepi i kenaqin shijet e tyre me nje luks qe shpesh eshte i panevojshem, po dhe ata qe gjendja e tyre ekonomike eshte pak e dobet nuk ngelen pas.Ne nje grup njerezish te gjithe do te duken njesoj.Veshje te kohes dhe modes, modele makinash te fundit dhe jete nate e shfrenuar.Njerez qe jetojne sot per sot dhe jo sot per neser.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Luks apo nevoje e kohes?

Mesazh nga Geri prej Thu 08 Oct 2009, 19:59

Tani Rinija nuk mendo per kohen pas por shofim vetem nji kohe te shkurter qe te jetojn te mos jen indeferent te tjerve,E kan per ofendim te mos jen me veshje te kohes sado qe nga gjendja ekonomike jan dobet.Si thuj ene ti Arla jan sot per sot nuk ka me njeri pervec Prinderve qe mendoj per me gjat e per halle qe Rinija nuk e vret shum trunin..Rinis Shiptare i ka ik mendja me pak fjale
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15501
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Luks apo nevoje e kohes?

Mesazh nga albi prej Thu 27 Feb 2014, 15:24

ne ket koh kan nevoj te jetes njerzimi te ket shtepi te mir  Vetur  internet Ajfon sepse te gjitha keto jan  nevoj per njerzimin
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Luks apo nevoje e kohes?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi