» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga krayzi prej Sun 29 Nov 2009, 15:53

Provokime ne dashuri jo..... sepse dobesohet.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9970
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Nov 2009, 16:53

Jo jo se eshte shume delikat, nuk i perballon dot, vuan nga zemra.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga bora prej Sun 29 Nov 2009, 23:09

jo se kam frike se nuk ka me e perballuar dot
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9289
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Nov 2009, 22:21

provokim d.th mosbesim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 30 Nov 2009, 22:30

elhamiu shkruajti:gencii,, nese te don ajo te thot , ske pse i ben provokimm .

provokimi te vrettt varet nga njeri qfar eshtee. te piu e zeza tani ,


elhamiu-nuk je ka e kupton e qe TE duA mund te thot gjith kush mir po per ta nxjerr pergjigjie adekuade per qift esht provokimi

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9080
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 30 Nov 2009, 22:33

princesha shkruajti:provokim d.th mosbesim
provokimi dmth besim i plot ndaj qiftit

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9080
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Nov 2009, 22:39

genci-fr shkruajti:
princesha shkruajti:provokim d.th mosbesim
provokimi dmth besim i plot ndaj qiftit


mir mendimi jot eshte po mua me ka ber partneri im por ra vet mbrenda se un sbaj tradheti keshtu qe si preferoj provokimet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga krayzi prej Mon 30 Nov 2009, 22:48

Them qe jo kurr, por munde edhe te ndryshoj mendjen.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9970
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 30 Nov 2009, 23:21

po qese i degjon disa keshilla nga un ateher sigurisht qe do te nderrosh mendje

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9080
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga krayzi prej Mon 30 Nov 2009, 23:54

Ka mundesi.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 9970
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 01 Dec 2009, 00:09

Sigursht qe do ti beja

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 9976
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 01 Dec 2009, 01:03

krayzi shkruajti:Ka mundesi.sigurisht

ne qoftese njeriun qe edon ti mir po nnuk je e sigurt se ai ty te don qfar veprimi kishe ber per ta kuptuar do ja dilje nball pa ndimen e provokimeve, esht shum e vertet qe me fjal mund te te thot qe te don, vdes per ty, ti je jeta e tij etj. mir po sa jan te verteta. fjala esht akti me i lir qe mund ta bej njeriu mir po fjala duhet te bazohet diku dhe ne kete rast fjalen mund ta bazosh ne provokime, andaj nuk mendoj qe nese ben provokime nuk e don apo nuk i beson ti besimin nuk di si mund ta arrish pa provokim ti per te arritur tek besimi i tij dhe per ta rrenjosur besimin tek vetja duhet te behen provokimet.

mendimi im personal me falni nese dikush nuk pajtohet me mua e drejta e tij

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 9080
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A do t'i kishe bėrė provokime dashurisė suaj ! ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi