» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tirana vitet Zero

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tirana vitet Zero

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 30 Sep 2009, 20:05

Kush e ka pare filmin Tirana vitet zero
Dua te di cila eshte titulli i muzikes ne fund te ketij filmi
Ju lutem me ndihmoni

avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11833
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tirana vitet Zero

Mesazh nga Arni-y prej Tue 18 May 2010, 16:50

Ėshtė e; Laver Bariu - Gajde, por kėrkova nė ytb dhe nuk e gjej dot, e kam nė pc!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8684
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi