» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Harresa, nje bekim i madh apo nje mjerim i mallkuar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Harresa, nje bekim i madh apo nje mjerim i mallkuar

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 23 Sep 2009, 17:16

Kujstesa na mashtron qe te na jape mundesi te mbetemi gjalle; ajo perpiqet te zbuse te padurueshmen me ane te mykut te harreses." - Remark


Njeriu nuk e di se sa shume mund te harroje. Dhe une jam dakort se shpeshhere kjo eshte e vetmja menyre per te mbijetuar tallazeve te jetes. Por kam degjuar se plaget morale nuk harrohen kurre. Ato vetem sa fshihen per nje periudhe kohe, dhe nen presionin e ngacmimit me te vogel, fillojne te rrjedhin gjak serisht. Dhe kete po e mesoj mbi veten time.

Cfare mendoni ju per kete? A mundemi te harrojme gjithcka duam te harrojme? Dhe a eshte harresa nje zgjidhje?

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17076
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harresa, nje bekim i madh apo nje mjerim i mallkuar

Mesazh nga olsaaa prej Wed 23 Sep 2009, 18:14

klea harresa nuk do thot te jet zgjidhje po them te mos jet perseritse dhash zoti gjerat qe shkoj kurr mos te perseriten me se ato ngelin te ne nje kujtim qoft i mir a po i piklluar

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10861
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harresa, nje bekim i madh apo nje mjerim i mallkuar

Mesazh nga Interesant prej Wed 23 Sep 2009, 18:17

Harresa ne disa raste mund te jete nje zgjidhje momentale, por jo edhe zgjidhje e perhershme. Gjerat e mira te jetes ndoshta edhe mund te harrohen ndonjehere, duke i zevendesuar te mirat me te mira, por ato te hidhurat nuk harron kurr, e sidomos fjalet e keqia dhe te renda qe ndokush ne te kaluaren ti ka thene, sic thuhet nje fjale : Plaget nga shpata mund te sherohen ndonjehere, por plaget nga gjuha nuk sherrohen kurr !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13343
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harresa, nje bekim i madh apo nje mjerim i mallkuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi