» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Shko poshtė

Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Sep 2009, 02:08

Per te kaluar nje nate "te kendshme" femrat deshirojne partner te bukur ne shtrat nderkohe qe meshkujt nuk jane edhe aq perzgjedhes ne arritjen e kenaqesise se tyre seksuale per nje nate.
Cka mendoni ju ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 09 Sep 2009, 04:33

kush mer, sdon te ket en shtrat te miren apo te mirin , gjith kush si femra si mashkull kan qejf te ket sex buuum me te bukurenn ne shtrat, ose vetem nese aq ka undesi edhe me keqq se me te mirenn

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12671
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga deti prej Wed 09 Sep 2009, 08:20

Mire e ke Naki por jo gjithmone "bukuroshat" e bejne bukur punen e nje nate.
Une do thoja keshtu: femrat vertete do donin ta kishin nje mashkull te bukur por edhe punetor, eksplorues, durimtar... pra te jete i kompletuar, sepse behet fjale per nje nate te kendshme e cila do mbahej mend gjate.
Por, edhe mashkujt per nje nate te veēantė do donin nje femer te veēante: te bukur, lozonjare, gazmore, te ndjeshme por edhe komunikative.
Nje nate mund te jete mjaft e gjate nese shfrytezohet mire.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13492
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 09 Sep 2009, 17:00

ke ngatrruar pytje n se per meshkuj osht kjo


po nese do jet per femra nje nata per meshkuj nje or

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11149
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Sep 2009, 22:47

Deshira per te kaluar nje nate me nje mashkull lind ne ndonje klub nate ose party.Eshte e vertet qe femra piketon nje mashkull terheqes, joshes dhe jo shume kurioz(te mos bej pyetje).Desherion qe kete nate te bej gjithcka qe nuk ka mundur te arrij me partnerin.Shenderrohet ne nje pantere.
Mashkulli mjafton te ndihet i pelqyer nga nje femer qe e dallon qe i hedh shikime provokuese dhe nuk ngurron qe oret e ngelura ti kaloj ne shoqeri te nxehte dhe ndryshe.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Geri prej Wed 09 Sep 2009, 22:53

Femrat e kan gjithcka ne dor.. e ne meshkujt shkojm si marinar nga pas kur na therrasin kjo esht qe fermar e zgjedhin.. ndersa meshkuj nuk zgjedhin gjo per nat te vetme
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15960
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 11 Sep 2009, 18:09

them se mashkulli per nje nate don nje esperience te re edhe te kaloi kohen me nje femer me te ndryshme qe ai ka

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 11 Sep 2009, 18:19

edhe edhe kleaa, pse vetem neee

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12671
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga olsaaa prej Fri 11 Sep 2009, 19:53

meshkuj kerkoj gjitnje te kan dic me te re ne jeten e tyre gjithmon me nje me te ndryshme

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11149
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Adonisi prej Fri 18 Sep 2009, 23:46

Mjafton te jete femer. Ame kur them femer, nuk mendoj qe vetem te mos jete mashkull, por....

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11280
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 10 Nov 2009, 13:15

Per mua nuk luan shume rol bukuria vizuale mjafton ta kem knaqsin e deshiruar
edhe nese nuk eshte aq terheqes

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat kėrkojnė partner tėrheqės pėr njė natė ? Po meshkujt ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi