» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Puna, stresi, shefi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Puna, stresi, shefi

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Sep 2009, 23:40

Puna te mban gjalle, te mban larg monotonise se shtepise dhe con drejt stadeve me te larta jetesore.Cdo pune ka stres dhe gjithashtu nje shef.Sekreti i nje pune te mire eshte korrektesia dhe pergatitja, por dhe eksperienca te ndihmon ta vesh punen perpara dhe ti gezohesh asaj qe ben.
Stresi eshte pjese e punes.Na ndjek frika per kryerjen e punes me saktesi deri ne fund te mbylljes se orarit.Por dhe kur jemi pushim ndodh qe zilja e celularit te na bej te prishim pushimin dhe te shkojme ne pune(nje rast urgjent ose i teket shefit te konsultohet per dicka)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puna, stresi, shefi

Mesazh nga memaliaj prej Mon 28 Sep 2009, 22:07

punen e kam si shpirt se eshte profesioni me i bukur, po dhe stresi eshte goxha kohet e fundit se momentalisht me jane bere minimalisht 6 shefa dhe me kane bere corap.
por si gjithmon do mbijetoj ashtu sic kam bere prej dy viteve ne kete zyre ku jam tani.
arla ti e di jemi kock e fort ne andej hahahaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puna, stresi, shefi

Mesazh nga Vizitor prej Mon 28 Sep 2009, 22:08

Ne cajme gurin o lal. E jo punen.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puna, stresi, shefi

Mesazh nga memaliaj prej Mon 28 Sep 2009, 22:14

hahahaaaa
te besohet qe do iki keto dite te punoj ne kukes nja 1 vite ne rrugen durres-kukes si arkitekt ne dublimin e disa urave qe kemi fituar tenderin per ti ber.
as vet spo e besoj qe do iki te jetoj andej po keshtu e ka jeta.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11675
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puna, stresi, shefi

Mesazh nga Katilja prej Mon 03 Jun 2013, 10:51

akoma skam shef e sjam npun kur ta provoj do them ndonje gje

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6733
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puna, stresi, shefi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi