» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Era dhe Lisi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Era dhe Lisi

Mesazh nga Naki prej Fri 04 Sep 2009, 02:43

Zhanri: Dramė

Regjia: Besim Sahatēiu
Producent: Kosova Film, Prishtinė, RTV Prishtinė
Skenari: Petrit Imami
Muzika: Rexho Mulliqi
Drejtor i fotografisė: Rudolf Sopi
Sharfer: Fadil Bajgora
Asistent kamere: Sahit Kokolli
Skenografia: Shahin Kryeziu.
Vendi i prodhimit: Kosova.
Montazhi: Dime Grbevski
Kohėzgjatja: 111 minuta
Teknika: Widescreen, kolor
Premiera: 6 korrik 1979.

Aktrojnė: Abdurrahman Shala, Faruk Begolli, Istref Begolli, Qemajl Ajdini, Xhevat Qorraj.
Ēmimet
“Arena e Artė” pėr skenar “Pula 1979”
“Arena e Artė” pėr rolin kresor “Pula 1979”
“Shpėrblimi tradicional i kritikėve te filmit” Sarajeve 1979”
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Era dhe Lisi

Mesazh nga olsaaa prej Fri 04 Sep 2009, 13:30

shum i pelqyer nga ana ime

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10747
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi