» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Mesazh nga Vizitor prej Thu 03 Sep 2009, 19:31

Flirtojne, ngacmojne, komplimentojne,provokojne dhe dashurojne.Meshkujt.Pra te etur per te bere cdo femer per vete, ndalen para se te thone "te dua".Jetojne nje lidhje plot pasion, por i shmangen fjales te dua.E degjojne shume here kete fjale nga partnerja, ne shtrat, ne telefon, ne bashkebisedime por te zorshme e kane ta thone.Mos valle ju duket sikur do i skllaveroj ajo fjale ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Mesazh nga Aristogata prej Thu 03 Sep 2009, 19:34

thjesht kan frik nga pergjegjesia

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10051
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Mesazh nga Adonisi prej Sun 06 Sep 2009, 21:08

arla shkruajti:Flirtojne, ngacmojne, komplimentojne,provokojne dhe dashurojne.Meshkujt.Pra te etur per te bere cdo femer per vete, ndalen para se te thone "te dua".Jetojne nje lidhje plot pasion, por i shmangen fjales te dua.E degjojne shume here kete fjale nga partnerja, ne shtrat, ne telefon, ne bashkebisedime por te zorshme e kane ta thone.Mos valle ju duket sikur do i skllaveroj ajo fjale ?

Jo. Por mos harroni se fjala me me peshe te rende eshte kjo: TE DUA. Ne momentin qe shqiptohet kjo fjale, atehere duhet te kemi parasysh se kemi nje pergjegjesi te madhe. Dhe, perderisa nuk jemi te sigurt edhe nuk e shqiptojme lehte, sepse askush nuk deshirone ti shtoje vetes nje pergjegjesi kaq te madhe kote se koti! Femrat jane me ndryshe ne kete pike. Ne dallim prej femrave qe edhe pse e thone kete fjale, nuk e kan pergjegjesin sikur te meshkujve. Ketu i ka fajet nena natyre-zoti.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10890
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Sep 2009, 21:21

Nese flasim per dashurine e meshkujve e pranojme se eshte me e sinqerte se e femrave.Kur dashurojne vertet nuk po flas per aventura.Mendojne me shume dhe shpresojne shume te ndjejne dashurine magnetike dhe kur ndjejne ate diku ju humbet ajo fjale mes shume fjaleve qe thone.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Mesazh nga Adonisi prej Sun 06 Sep 2009, 22:21

arla shkruajti:Nese flasim per dashurine e meshkujve e pranojme se eshte me e sinqerte se e femrave.Kur dashurojne vertet nuk po flas per aventura.Mendojne me shume dhe shpresojne shume te ndjejne dashurine magnetike dhe kur ndjejne ate diku ju humbet ajo fjale mes shume fjaleve qe thone.

Nese nje mashkull i thote shume e shume fjale nje femre si psh: ti je arsye qe une jam ketu, ti je arsye qe une shpresoje per nje te neserme me te bukur, ti je ajri qe une thithe..etj etj, atehere pse kerkohet patjeter te thuhet edhe fjala TE DUA? Nganjehere gjerat kuptohen vetvetiu. Femrat e thone me shpejte kete fjale, sepse jane me pak te prirura te jene oratore.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10890
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi