» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

40 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 40 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Katundare dhe qytetare

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga olsaaa prej Sun 30 Aug 2009, 21:12

jam ne mendim te njejt me miti

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11152
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 31 Aug 2009, 03:15

o mamir se katunar nuk ka , i ka gjithattt krejt te natyresss. sa ma mir se te ejsh katunarrr

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12674
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga olsaaa prej Mon 31 Aug 2009, 13:28

me pelqen qyteti gjat dimrit nderas veres katundi

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11152
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 01 Sep 2009, 09:48

ahhahaha olsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12674
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Sep 2009, 11:55

Cfare eshte katundar, ju lutem?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga deti prej Tue 01 Sep 2009, 12:01

Katundari i Kosoves eshte vellau binjak i fshatarit te Shqiperise (katundar = fshatar)
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13495
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Sep 2009, 12:11

E sakte deti, ne gjuhen popullore perdoret katundar, si term eshte fshatar.Eshte ofendim te quhet katundar.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 01 Sep 2009, 21:02

Geri esht shum i pasionuart nga qyteti dhe shum i inatosur nga Katundi mir po se shpejti Geri do te jetoj ne Katund edhe pse jo me ndo nje vill sukur neve kattundaret qe e kemi te perditshme villat tona.sukse geri me lop dhe pula

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10256
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga olsaaa prej Tue 01 Sep 2009, 21:44

katundi edhe qyteti dy gjera qe njeri i ka ndryshu nga pamja jo nga mendja

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11152
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 02 Sep 2009, 03:19

me mir se katunarrrr me ftyr te mir skaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12674
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga olsaaa prej Wed 02 Sep 2009, 13:27

jam optimiste te bej jet ne katund pasta te shkruaj ktu

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11152
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga memaliaj prej Wed 02 Sep 2009, 15:19

tem pa interes
ne 2009 akoma katundari-qytetari
skam koment

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11963
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 02 Sep 2009, 17:27

memaliaj shkruajti:tem pa interes
ne 2009 akoma katundari-qytetari
skam koment

oooo kjo do thottt, se ti qeke tamam nji qytetare remdomttt, ahaha, jeta jotee do jet katunarqeee rri pa komentt

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12674
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Genci-fr prej Wed 02 Sep 2009, 19:38

po de kqyre kete qytetarėn kishe ende po mirrkan njerzit me kete tem a qdo te 2fjal e ka kqyre kete katundarin

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10256
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga olsaaa prej Wed 02 Sep 2009, 20:09

shi shi qytetart 8)

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11152
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 02 Sep 2009, 20:20

ahahahaha po mi tema eshte kshuu ca te bejmmm

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12674
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga olsaaa prej Wed 02 Sep 2009, 20:22

hmmmmm shihet ket katundari fest

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11152
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 02 Sep 2009, 20:24

shikooo katunarkenn , qohu moj domatet shko ujiti

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12674
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga olsaaa prej Wed 02 Sep 2009, 20:25

katundar a ke mbjell domate ti se ne qytet nuk kam se ku i mbjelli vetem mbi ndertes po nese ke atu ne katund me bej nje sallat se do vi hahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11152
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 02 Sep 2009, 20:31

aahhahaa, kam domatet, specat, salllaten , do e bej nji salllat speciale per tyy , po spec ndjeges a mi qit ajo

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12674
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Genci-fr prej Thu 03 Sep 2009, 10:50

un nuk kam shum koh per specialitete te qytetareve se nuk po me premton koha per arsye se jam duke e mbledhur fasulen

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10256
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga memaliaj prej Thu 03 Sep 2009, 15:02

elhamiu shkruajti:
memaliaj shkruajti:tem pa interes
ne 2009 akoma katundari-qytetari
skam koment

oooo kjo do thottt, se ti qeke tamam nji qytetare remdomttt, ahaha, jeta jotee do jet katunarqeee rri pa komentt
o lale i ke la duart ti?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11963
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga memaliaj prej Thu 03 Sep 2009, 15:02

genci-fr shkruajti:po de kqyre kete qytetarėn kishe ende po mirrkan njerzit me kete tem a qdo te 2fjal e ka kqyre kete katundarin
po ti tjetri i ke la duart?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11963
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga olsaaa prej Thu 03 Sep 2009, 15:08

skam koment njej si fshat si qytet

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11152
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Genci-fr prej Thu 03 Sep 2009, 17:16

memaliaj shkruajti:
genci-fr shkruajti:po de kqyre kete qytetarėn kishe ende po mirrkan njerzit me kete tem a qdo te 2fjal e ka kqyre kete katundarin
po ti tjetri i ke la duart?

popse ti i ke lare

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10256
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Vizitor prej Thu 03 Sep 2009, 19:35

Ja kjo eshte e keqja e ketyre temave qe provokojne anetaret.Beni kujdes kur shpreheni.

Faleminderit!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 May 2010, 09:43

Qytetare jam por katundin e dua me shume ,sepse ka gjithqka gjalleri ,gjelberimi i natyres ,klima me e mire ,pem dhe perime te freskta qe do te thoja qe te gjith katundaret jan me te shendosh se sa qytetaret,pra smundjet do te thoja duhen te jen me te pakta,kur iku ne pushime un kaloj kohen me te madhe ne katund tek dajat ,hallat kenaqem.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 23 May 2010, 12:11

Qytetare jam ,po me pelqen katundi shume pse jo edhe katundare eshte krenari te jesh me teper se qytetare

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17367
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Mirja prej Sun 23 May 2010, 12:56

Katundare jom edhe me pelqen kutundi
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11133
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 23 May 2010, 14:43

katunaret jon ma besnike po dhe ma te bukura se ekan natyren te paster un i dua shum
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 22:00

Kushtrimi2 shkruajti:katunaret jon ma besnike po dhe ma te bukura se ekan natyren te paster un i dua shum
Katundarja ta fut me ndonje komshi a po kusheri

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12775
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Leta prej Fri 15 Oct 2010, 05:43

--------> Katundar e Qytetar <----------

Une nuk do te beje shume Bla bla , me nje Shembull te shkurte do e jap une Pergjegjjen time....

i Ndjeri Ibrahim Rugova Ndjest paste, u Lind dhe u rrite deri ne nje Moshe ne Fshat . Konkretisht ne fshatin Cerrce ne Kumunen e Istogut , Dhe ky njeri Mbeti Gand i Ballkanit... me Zgjuarsin e ti me Urtesin e ti.. dhe Diplomatsin qe ai e Posedonte.. e Bindi boten , dhe banoret e trojave Shqiptare , qe dhe Fshati nxjerr figura te ketilla... ka dhe shume Figura tjera qe jan Lindur rritur ne per Fshatra dhe jan me Cilsi te larte... dhe ne si Qytetar te Qyteteve , Mos t'i shohim njerzt e Fshatrave vetem si njerze qe vine ne Qytet me shite Qumshte... tek e fundit me 50 vite Jetes ne nje Qytet nuk mundesh me then vetes Une jam Qytetar... kur nuk din t'i Respektosh njerzit si njerze te Barabart edhe pse jan nga Fshati !
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8673
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga benita krusha prej Fri 11 Mar 2011, 15:58

kjo tem esht saktesisht per gjakovaret sepse e kan fiksim. un jam vet gjakovare dhe nuk pajtohem me mendimin e bashkqytetareve te mi. ne gjakove thone katundarin merre shkolloje rregulloje e qytetroje sa te duash prap se prap mbetet i njejt. por nuk e pranoj kete koncept sepse kam shum shoqeri nga fshatra te ndryshme dhe ka rast qe ti krahasosh me disa disa qytetare dalin 100 her me te sjellshem e me te mir. sot civilizimi ka mberritur gjithkund, keshtuqe te gjith jemi nji ska dallime

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8633
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 17:32

katundar njerez tpamarr vesh njerez tpapa gjo me sy duken katundaret lol qe npamje e leje nsjellje apo ntfolme qe ta shpifinnn

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7021
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Naki prej Mon 18 Feb 2013, 17:53

Wav sa keq me qene katundar po cte bej une si ta nderroj kete status kur 100% jam katundar Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19013
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga jehonaa prej Mon 18 Feb 2013, 23:37

Ti Zoteri qe ke shkru me lart mos u merzit se do behesh Qytetar Razz
Jam e lindur ne Katund dhe Pse jetoj ne nje Qytet te madh nuk kam par diqka me te veqant se kam lindur une ne Katund sepse Kultura,Respekti e Bujaria nuk me mungojn dhe nuk me mungon intelegjenca ....

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6851
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Fortesa prej Tue 19 Feb 2013, 00:09

Kush merzitet sot cka psht katunar apo qytetar me rendesi me qen njeri
avatar
Fortesa

Shteti : Kosovė
Postime : 7
Kyējet nė forum : 11536
Regjistruar mė : 16/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Katundare dhe qytetare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi