» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mire se erdhe T-O--N-I

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 24 Aug 2009, 20:41

MIR SE ERDHE FLORI TE UROI NE KETE FORUM NJE ARGETIM TE KENDSHEM ME RRESPEKT KLEA TE KAM XHAN YLLO ehe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16977
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga Naki prej Mon 24 Aug 2009, 20:42

I bashkohem urimit te Klea-s mire se erdhe Toni

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18619
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon 24 Aug 2009, 20:49

Kleaaaa moj si perher e shkathet dhe e shpejt me keto temat
Tani e meriton nje hug

Ju flm per mikpritjen tuaj
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9257
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 24 Aug 2009, 21:09

T-O-N-I mirese erdhe ne forumin me fantastik e me bujar ja kalofsh sa me mire

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11830
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 24 Aug 2009, 21:23

mir se erdhe toniiii

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12284
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga lolita prej Mon 24 Aug 2009, 21:47

Pershendetje nga un dhe mir se erdhe TONI

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga Aristogata prej Tue 25 Aug 2009, 12:04

mir se erdhe toni,shpresoj tja kalosh sa me kendshem ne kete forum

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10054
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 25 Aug 2009, 22:43

mir se erdhe flori mos be mungesa se te vras 8)

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16977
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue 01 Sep 2009, 20:09

Pershendetje per te gjith ju e ju falenderoj per pershendetjet tuaja
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9257
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Sep 2009, 20:35

Mire se ke ardhur Toni, argetim sa me shume ne vazhdim.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue 01 Sep 2009, 20:49

Te flm Arla per mikpritjen jocolor
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9257
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga olsaaa prej Tue 01 Sep 2009, 22:12

mir se erdhe ylli kalofsh bukur ne ket shoqri te re

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 10762
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue 01 Dec 2009, 22:20

edhe 1 here mes jush u riktheva un
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9257
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Dec 2009, 14:41

Mir se erdhe toni

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga T_o_n_i prej Sun 17 Jan 2010, 19:53

avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9257
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga Vizitor prej Wed 20 Jan 2010, 08:55


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga T_o_n_i prej Wed 20 Jan 2010, 14:22

mos ma nxirr llapen ashti ti se ta kafshoj pastaj
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9257
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Jan 2010, 09:35

Na e mori shpirtin shoku Toni

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga T_o_n_i prej Fri 22 Jan 2010, 18:29

arla shkruajti: Na e mori shpirtin shoku Toni

mos luaj me ndjenjat
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9257
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Jan 2010, 00:07

Mos provoko

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga T_o_n_i prej Sat 23 Jan 2010, 19:29

po c te bej une qe e kam e ndjeshme
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9257
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga Geri prej Sat 23 Jan 2010, 19:33

Kujdes temen:
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15573
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga T_o_n_i prej Sat 23 Jan 2010, 19:35

flm per mess
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9257
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe T-O--N-I

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi