» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ora e debatit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ora e debatit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Jul 2009, 16:51

Me shume se ne cdo forum tjeter, tek ky jemi perballur me opinione, ide, analiza te shumellojshme.Duke dal ne mendimin qe jemi njerez ne njeren ane na drejton sundimi mbi ate qe i kemi vene synim vetes, ne anen tjeter do shihnim nje pengese qe do na ngrihej, sjell kete teme.
Le te flasim hapur ate qe per shume kohe na sillet ne mendje dhe nuk po gjen rrugen per te dal.Le te jete ky nje debat ku toni i ulet dhe gjuha e se vertetes te triumfoje.
Ndodh qe ne tema te ndryshme te dalim nga tema duke ju drejtuar per dicka qe ndoshta duhet ta themi pikerisht tek kjo teme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ora e debatit

Mesazh nga LumLumi prej Thu 23 Jul 2009, 22:26

Kėsaj teme do t'i pėrgjigjem me ca vargje :

Si tė kuptohemi pėr dėshirat qė nuk mund t'i shprehim
akoma njė muzg bėn hije rruges sonė -
dhe ėndėrrat e lumturisė -
na i rrėmbejnė furtunat !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 10631
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi