» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Aktori/a qe kane dhene kontribut ne kinematografi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Aktori/a qe kane dhene kontribut ne kinematografi

Mesazh nga Vizitor prej Sun 19 Jul 2009, 00:05

Le te dime cilet jane ata aktore qe kane lene mbresa ose dhe lene ne role.

Aktori im i preferuar eshte Sander Prosi. Fatkeqesish nuk jeton me po puna e tij ne boten e filmit e kane bere te pavdekshem per teleshikuesin shqipetare.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aktori/a qe kane dhene kontribut ne kinematografi

Mesazh nga LumLumi prej Sun 19 Jul 2009, 11:43

Safete Rugova, Silvana Bajēinovci, Ajshe Ramadani , dhe e madhja Yllka Mujo ( i perfeshiva si aktore teatri)
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 10742
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aktori/a qe kane dhene kontribut ne kinematografi

Mesazh nga Arni-y prej Wed 09 Jun 2010, 02:47

I rrespektuari axha Bajrush Mjaku - legjendė e gjallė!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8783
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aktori/a qe kane dhene kontribut ne kinematografi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi